فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بیت کوین ۱۰۰هزار دلاری یا افت ۸۰ درصدی؟

بیت کوین ۱۰۰هزار دلاری یا افت ۸۰ درصدی؟
اقتصادنیوز : در روزی که گذشت بیت کوین همچنان در کانال ۶۱ هزار دلار نوسان داشت اما قیمت طلا اندکی کاهش پیدا کرد.

بیت کوین ۱۰۰هزار دلاری یا افت ۸۰ درصدی؟

بر اساس گزارش اقتصادنیوز، آلسیو راستانی ، معامله گر و تحلیلگر ارز رمزنگاری شده معتقد است که بیت کوین (BTC) در حال ورود به آخرین مرحله بازار فعلی گاوی (صعودی) است ، که ارز دیجیتال پیشرو را به هدف قیمتی ۱۰۰ هزار دلار می رساند.

این در حالی است که ممکن است گرایش بازار بیت کوین (BTC) پس از ثبت روندهای قوی صعودی بیش از 80 درصد سقوط کند. این بر اساس گزارش جدیدی است که توسط صندوق ریسک مستقر در کالیفرنیا Pantera Capital منتشر شده است. به طور مفصل ، این گزارش اشاره می کند که دوره های اخیر کاهش قیمت BTC نسبت به گذشته کمتر شدید بوده است.

به عنوان مثال ، در سال های 2013-2015 و 2017-2018 ، بیت کوین پس از پشت سر گذاشتن به ترتیب نزدیک به 1111 دلار و 20.089 دلار ، 83 درصد سقوط کرد. به طور مشابه ، روند صعودی این ارز رمزنگاری شده در سال های 2019-2020 و 2020-2021 منجر به اصلاح گسترده قیمت شد. با این وجود ، مقیاس عقب نشینی آنها بعداً -61 درصد و -54 درصد، بود.

coindesk-BTC-chart-2021-10-18

کشمکش طلا

قیمت طلا همچنان منعکس کننده کشمکش بین انتظارات درباره افزایش نرخ بهره فدرال رزرو است و بسیاری از معامله گران مطمئن شده اند که این اتفاق ممکن است در تابستان آینده رخ دهد. داده های آرام صنعتی و تولیدی باعث تسکین اندکی شد که انتظارات افزایش نرخ را بسیار تغییر داده است. با تمرکز سرمایه گذاران بر عرضه بیش از حد پول آمریکا و افزایش تورم ، سرانجام طلا می تواند شاهد جریان مداوم باشد.

قیمت طلا و نقره در معاملات روز دوشنبه آمریکا اندکی کاهش یافت. شروع آرام تری برای هفته معاملاتی دارد و معامله گران بازار فلزات منتظر اطلاعات اساسی جدیدی هستند که به پیشبرد بازارها کمک کند. معاملات آتی طلا در دسامبر(دی) آخرین بار با 2.50 دلار کاهش به 1765.70 دلار رسید. نقره دسامبر آخرین بار با 0.069 دلار کاهش به 23.28 دلار در هر اونس رسید.

gold