فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بیت کوین 43 هزار دلار را پس گرفت /نوسانات در بازار طلا

بیت کوین 43 هزار دلار را پس گرفت /نوسانات در بازار طلا
اقتصادنیوز : در روز جاری بیت کوین توانست دوباره به ۴۳ هزار دلار بازگردد.

براساس گزارش اقتصادنیوز، بیت کوین به افت قیمت به زیر ۴۱ هزار دلار واکنش خوبی نشان داد و به سرعت به بالای ۴۳ هزار دلار رسید.

بی ثباتی افزایش یافته بیت کوین در چند روز گذشته دیروز نیز ادامه یافت. ارز رمزنگاری شده برای دومین بار در عرض چند روز به زیر ۴۱ هزار دلار رسید ، اما گاوها تقریباً بلافاصله آن را چند هزار دلار به سمت بالا هدایت کردند.

با این حال ، زخم بازار هنوز به پایان نرسیده بود زیرا افت قیمت دیگری رخ داد ، که آن را به پایین ترین سطح 40هزار و 800 دلار رساند. وضعیت دوباره به سرعت تغییر کرد و این بار BTC بالاتر رفت.

در عرض چند ساعت ، بیت کوین تقریباً 3000 دلار افزایش داشت و به بالاترین سطح روزانه 43هزار و800 دلار رسید. هرچند که تا کنون ، قیمت آن چند صد دلار نوسان داشته و حدود 43هزار دلار است.

در نتیجه ، ارزش بازار بیت کوین به بیش از 800 میلیارد دلار رسیده است ، در حالی که تسلط بر ارزهای جایگزین به کمتر از 43 درصد رسیده است.

coindesk-BTC-chart-2021-09-30

افت طلا پس از صعود

طلا و نقره صبح امروز در بالاترین سطح به سر می بردند. طلا روز گذشته معاملات سختی را پشت سر گذاشت و در حال حاضر با قیمت 1728 دلار معامله می شود.

نقره نیز با افزایش ارزش دلار پشتوانه مهم روزانه را شکست. در بقیه مجموعه کالاها ، هم مس (0.17)) و هم WTI نقطه (0.27)) درصد افزایش، معامله شدند.

اما در حال حاضر قیمت طلا کاهش پیدا کرد و به هزار و ۷۲۲ دلار رسید.

بیت کوین