فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

بیش از ۴۰ دستگاه ماینر بیت کوین در شیروان کشف شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه شخصی در یک کارخانه در حاشیه شهرستان شیروان به‌صورت غیرقانونی اقدام به استفاده از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال کرده، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان ابتدا تحقیقات میدانی خود را در این زمینه آغاز کردند، افزود: با تلاش کارآگاهان محل دقیق این کارگاه شناسایی و مورد بازرسی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با بیان اینکه در بازرسی از این کارخانه تعداد ۴۲ دستگاه بیت کویین به همراه کلیه ادوات و تجهیزات مربوطه از محوطه پشتی کارخانه کشف و ضبط شد، تصریح کرد: ارزش ریالی این تعداد دستگاه برابر بررسی‌های به عمل آمده ۵ میلیارد و ۱۶۸ میلیون ریال برآورد شده است.

وی بابیان اینکه اموال کشف‌شده به سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تحویل و پرونده متشکله به مراجع قضائی ارسال شد، خاطرنشان کرد: متهم قبل از رسیدن مأموران از محل متواری که اقدامات لازم در جهت دستگیری وی صورت گرفته و به‌محض دستگیری این فرد اطلاع‌رسانی می‌شود.

انتهای پیام