3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

تجمع عشایر «قامشلی» سوریه در حمایت ارتش

شماری از بزرگان قبایل «الشرابیین» و دیگر عشایر عربی شهر «قامشلی» سوریه در حمایت از ارتش این کشور تجمع و اشغالگری آمریکا را محکوم کردند.

به گزارش افکارنیوز،

شماری از بزرگان قبایل «الشرابیین» و عشایر عربی دیگر شهر قامشلی سوریه در حمایت از ارتش این کشور تجمع و اشغالگری آمریکا در این کشور را محکوم کردند.

شرکت کنندگان در این تجمع بر لزوم حفظ یکپارچگی ارضی و اتحاد ملت سوریه و پشتیبانی از ارتش این کشور در جنگ با تروریسم تا پاکسازی کامل خاک سوریه تاکید کردند.

این افراد که در محله «طی» شهر قامشلی تجمع کرده بودند، تهدیدات ترکیه را مبنی بر حمله به شمال شرق سوریه محکوم کردند. آن‌ها اعلام کردند: سوریه همچنان در برابر دشمنان و متجاوزان ایستادگی خواهد کرد. رژیم‌ها و حکومت‌های حامی تروریسم اکنون دچار یأس و ناکامی و مزدورانشان در سوریه دچار آشفتگی و سردرگمی شده اند.

تجمع کنندگان افزودند: تهدیداتی که اردوغان در خصوص تجاوز به خاک سوریه و ایجاد منطقه امن مطرح می‌کند نشانه ورشکستگی و نقش برآب شدن توطئه‌ها علیه سوریه است.

شرکت کنندگان در این تجمع همچنین در بیانیه خود حضور غیرقانونی آمریکا در خاک سوریه و هرگونه توطئه چینی و نقشه‌های پلید برای تجزیه سوریه را مردود دانستند. در این بیانیه بر اهمیت هماهنگی دائم با قبایل منطقه الجزیره سوریه و همه اقشار وطن دوست سرتاسر خاک این کشور تاکید شد.

مناطق شمال شرقی سوریه تحت کنترل نیرو‌های سوریه دمکراتیک است که مورد حمایت واشنگتن و ائتلاف بین المللی به‌اصطلاح ضدداعش هستند.