3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

تجهیز آزادراه‌های بزرگ کشور به عوارض الکترونیکی

پدال نیوز: معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های کشور، گفت: آزاد راه قزوین- رشت، تهران- ساوه، تهران- قم، کرج- قزوین تا پیش از عید نوروز مجهز به عوارض الکترونیکی می‌شوند.

به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ، محمدحسین میرشفیع معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های کشور   از الکترونیکی شدن آزادراه‌های بزرگ کشور تا عید نوروز خبر داد و گفت: تعدادی از آ‌زادراه‌های کشور به زودی الکترونیکی می‌شوند و مردم برای استفاده از این آزاد‌راه‌ها نیازی به تهیه و یا خرید کارت‌های الکترونیکی ندارند.
وی افزود: مردم به راحتی می‌توانند با استفاده از تلفن و یا قبض‌های تلفن خانه از این آزادراه‌های الکترونیکی استفاده کنند.
 
میرشفیع تأکید کرد: آزادراه‌های الکترونیکی برای دریافت عوارض پلاک خودرو را شناسایی می‌کنند و هزینه عوارض با شناسایی این پلاک‌ها از حساب آنها کسر می‌شود.
 
معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های کشور با اشاره به اینکه ممکن است در اوایل استفاده از آزادراه‌ها اختلالاتی در سیستم آنها ایجاد شود، گفت: سعی می‌کنیم سرمایه گذار و اکیپ کادر فنی سوئیچ ارتباطی بین آزادراه‌های مختلف را با پلیس راه‌های کشور و سایر دستگاه‌ها هرچه سریع‌تر آماده کند و امیدواریم تا قبل از عید نوروز این طرح بزرگ الکترونیکی عملیاتی شود.
 
وی توضیح داد: آزاد راه قزوین- رشت، تهران- ساوه، تهران- قم، کرج- قزوین و تهران- پردیس از مهم‌ترین آزادراه‌های کشور هستند که به عوارض الکترونیکی مجهز می‌شوند.
 
میرشفیع با اشاره به اینکه هدف از راه اندازی این طرح رضایت مردم، صرفه جویی در زمان و کاهش ترافیک‌های پیش از ورود عوارضی‌ها است، افزود: حذف عوارض کاغذی و رفع مشکل تهیه پول خُرد از سوی مردم از دیگر مزایای این طرح به شمار می‌رود.
 
معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های کشور اظهار کرد: صرفه جویی در سوخت و زمان، افزایش ایمنی آزاد راه‌ها، کاهش تلفات و تصادفات جاده‌ای و همچنین شفافیت دریافت عوارض از مهم‌ترین اهداف راه اندازی دریافت عوارض الکترونیکی است.
 
وی گفت: الکترونیکی کردن آزاد راه‌ها باعث می‌شود که بتوانیم آمار شفاف و روشنی از دریافت عوارض به شرکت‌های سرمایه گذار بدهیم.