3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

تحلیل طلا، سکه و دلار، قیمت طلا افزایش خواهد یافت

بعد از توئیت ترامپ که گفته بود خبرهای خوبی از بسته حمایتی در راه است، بالاخره دیشب مصوبه 2.3 تریلیون دلاری کنگره که شامل بودجه دولت فدرال و مشوق مالی برای مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا میشود را امضا کرد.

تحلیل طلا، سکه و دلار، قیمت طلا افزایش خواهد یافت


بعد از توئیت ترامپ که گفته بود خبرهای خوبی از بسته حمایتی در راه است، بالاخره دیشب مصوبه 2.3 تریلیون دلاری کنگره که شامل بودجه دولت فدرال و مشوق مالی برای مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا میشود را امضا کرد.

خودداری ترامپ از امضای این مصوبه به تعطیلی بخشی از دولت فدرال و قطع حقوق بیکاری میلیونها شهروند آمریکایی منجر میشد و به دنبال این فاند افزایشی مهم، اونس طلا به 1895 دلار رسید تا سکه و طلای امروز تهران جایگاه متفاوتی را تجربه کند.

کارشناسان بازار می گویند که دیروز دلار هرات، سلیمانیه، استانبول و گرجستان تقویت و این عامل زمینه‌ساز افزایش خریدها در بازار شد. همچنین رشد سریع درهم سمت و سوی انتظارات را تحت‌تاثیر قرار داده و زمینه‌ ساز افزایش خرید سرمایه گذاران دلار شد.

تقاضای شرکت های تجاری برای تسویه ارزی در آستانه سال نو میلادی بالا رفت و در نتیجه حواله درهم از 7190 تومان پایین تر نیامد. در واقع یعنی برخی از تجار تصمیم گرفته‌اند ارز حواله‌ای مورد نیاز خود را تهیه کنند تا کالاهای خود را به بازار شب عید برسانند.

برخی دیگر از کارشناسان معتقدند که بازار بیشتر در الگوی نوسانی قرار دارد و اتفاق جدیدی در بازار رخ نداده است که زمینه ‌ساز تغییر شدید قیمت ها شود.

این هفته نیز اتفاق تازه‌ای در بازار رخ نخواهد داد و دلار برای یک نوسان شدید و قرار گرفتن در مسیر کاهشی یا افزایشی مشخص نیاز به یک خبر واقعی و تاثیرگذار دارد و حداقل فعلا خبر خاصی در بازار نیست و ممکن هست دوره کم ‌نوسان دلار حتی تا سال بعد نیز ادامه پیدا کند.

سقف قیمتی دلار امروز تهران 26,300 تومان پیش بینی میگردد، بیت کوین در نیمه دوم کانال 26 هزار دلار قرار دارد و سکه امروز با اونس 1886 دلاری میتواند امیدوار به فتح کانال 12 میلیون گردد.

دلار نیمایی نیز امروز با 80 تومان افزایش به 25590 تومان رسید تا بورس تهران با بیش از 18000 واحد افزایش به روند خود ادامه دهد.