3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

تعیین سقف و کف قیمت راهگشای بازار اجاره

بهادری گفت: تعیین سقف و کف قیمت برای اجاره بها می‌تواند مانع بی ثباتی و نابسامانی در بازار مسکن شود.

پول‌نیوزهادی بهادری نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس،  اظهار کرد: بازار اجاره نیازمند ورود تعزیرات است و این سازمان باید با استفاده از ناظران خود بتواند مانع از قراردادهای اجاره‌ای با قیمت های هنگفت شود.
تعیین سقف و کف قیمت راهگشای بازار اجاره
وی افزود: کنترل قیمت‌ها و تعیین سقف و کف قیمتی در کنترل بازار اجاره بی تأثیر نیست و می‌تواند مانع از ورود دلالان و سوداگران به این بازار شود.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس اظهار کرد: تعیین سقف و کف قیمت برای بازار اجاره طرح جدیدی است که از سوی وزیر راه و شهرسازی برای کنترل بازار اجاره در تابستان مطرح شده اما هنوز جزئیات آن اعلام نشده است، باید منتظر باشیم و ببینیم که دولت می‌تواند اجرای آن را به درستی عملیاتی کند یا خیر.

وی با اشاره به اینکه از ۸۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات کل کشور، سهم بازار مسکن ۴۰ هزار میلیارد تومان است، گفت: این میزان تسهیلات برای بازار مسکن کافی نیست و  تنها بخش خرید و یا تولید مسکن را شامل می‌شود این در حالی است که بازار مسکن برای تعدیل و رونق خود نیازمند افزایش تسهیلات بیش از این است.

بهادری با اشاره به اینکه افزایش قیمت مسکن از استان تهران شروع می‌شود، گفت: موج گرانی مسکن از بازار تهران خارج شده و هم اکنون شهرستان‌های کوچک و استان‌های دیگر را درگیر کرده است، بنابراین باید با استفاده از ابزارهای کنترلی و اجرای طرح مالیات این بازار را در شهرستان‌ها کنترل کنیم.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس اظهار کرد: بازار مسکن به شرایط سیاسی کشور هم وابسته است در صورتی که شرایط سیاسی کشور به ثبات برسد این بازار رونق می‌گیرد اما اگر با تنش‌های سیاسی مواجه شویم سرمایه‌ها از بازار مسکن خارج شده و در بازار دیگری از جمله ارز و سکه تلنبار می‌شود.