3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

توسعه محور شرق از اولویت‌های راهبردی است

وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه محور شرق جزو اولویت‌های راهبردی جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی، امروز ۳۰ اردیبهشت، در حاشیه کلنگ‌زنی عملیات ساخت سالن فرودگاه بین‌المللی بیرجند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توسعه محور شرق جزو اولویت‌های راهبردی جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: در حال حاضر سه پروژه را همزمان در سه حوزه دنبال می‌کنیم که در این راستا سه حوزه شامل اتصال خط راه آهن چابهار به زاهدان و به بیرجند و سپس به راه آهن سراسری از جمله اولویت‌ها است.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: در کریدور ترانزیتی شمال به جنوب عقب ماندگی‌هایی داریم و اصلاح، بهسازی و گسترش حمل و نقل جاده‌ای با احداث باند دوم انجام می‌شود.

اسلامی ادامه داد: با توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل ظرفیت‌های اقتصادی در حوزه‌های گوناگون شکوفا می‌شود که در این راستا نیاز است پروازهای فرودگاه بیرجند افزایش یابد.

وی با اشاره به اینکه بهره برداری از فرودگاه باید اقتصادی شود، افزود: رشد تولید مسکن در خراسان جنوبی خوب بوده و جزو استان‌های پیشرو است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت بحث بازآفرینی شهری در خراسان جنوبی، اظهار کرد: امروز جشن اختتامیه طرح مسکن مهر خراسان‌جنوبی را شاهد خواهیم بود و امیدواریم با پروژه‌های جدید مردم این استان کمترین دغدغه را در راستای تأمین مسکن داشته باشند.

اسلامی با اشاره به احداث فرودگاه فردوس، افزود: مهم احداث فرودگاه فردوس نیست بلکه مهم ظرفیت‌هایی است که باید به وجود آید.

وی ادامه داد: بهره برداری از این فرودگاه باید اقتصادی باشد و لازم است تولید سفر صورت گیرد تا بنادر فرودگاه و راه آهن اقتصادی شود و این جزو سیاست‌های وزارتخانه است.

وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: اگر این مهم اتفاق افتد، پروژه‌های زیرساختی در حوزه‌های حمل و نقل با سرعت بیشتری حرکت خواهد کرد.

انتهای پیام