3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

توفان قیمتی در بیت‌کوین

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از دنیای اقتصاد؛ درباره دلایل رشد شدید قیمت‌ها و تفاوت‌هایی که رشد هفته‌های اخیر با رشد اواخر سال ۲۰۱۷ دارد دیدگاه‌های مختلفی مطرح شده است. عده‌ای از تحلیلگران معتقدند به دلایل گوناگون، این رونق با رونق سه سال پیش بسیار متفاوت است و در آینده قیمت بیت‌کوین به ارقام بسیار بالا افزایش خواهد یافت. اما عده‌ای می‌گویند حتی اگر قیمت‌ها رشد کند، به دلایل منطقی، بازار ارزهای دیجیتال ذاتا بازاری بی‌ثبات است و نمی‌توان روی جهت حرکت قیمت‌ها حساب کرد.

صرف‌نظر از افت‌وخیزهایی که در هفته‌های اخیر در قیمت‌ها مشاهده شده است، عده زیادی از کارشناسان درباره افق بازار ارزهای دیجیتال بسیار خوش‌بین هستند؛ به این معنا که از دید آنها، این ارزها جای خود را در ساختارهای مالی باز خواهند کرد؛ البته ابتدا لازم است مجموعه‌ای از مقررات برای این دنیای تازه شکل گرفته تدوین شود.

برخی فعالان بازار ارزهای دیجیتال می‌گویند بیت‌کوین، اخیرا نقش یک حوزه امن سرمایه‌گذاری را بازی کرده و در دوران بحرانی کنونی سرمایه‌گذاران برای حفاظت از دارایی‌های خود به سمت آن رفته‌اند؛ اما این دیدگاه چندان منطقی به‌نظر نمی‌رسد.

در مطالب حاضر به چهار تفاوت رونق کنونی با رونق سه سال پیش، اقدام چین به ایجاد ارز دیجیتالی خاص خود، علل مختلف رونق بازار ارزهای دیجیتال در هفته‌های اخیر و… اشاره شده است.