فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

توپ طلا، چند کیلوگرم طلای خالص دارد؟

توپ طلا، چند کیلوگرم طلای خالص دارد؟
توپ طلای فوتبال جهان از نظر مادی جایزه با ارزشی محسوب می‌شود.

به گزارش سایت طلا، چند روز قبل اسامی ۳۰ نامزد نهایی کسب توپ طلای فوتبال جهان توسط مجله فرانس فوتبال اعلام شد و آزپلیکوئتا، بارلا، بنزما، بونوچی، کیه لینی، دیبروینه، کریستیانو رونالدو، روبن دیاز، دوناروما، برونو فرناندز، فیل فودن، ارلینگ هالند، جورجینیو، هری کین، انگولو کانته، سیمون کیائر، روبرت لواندوفسکی، روملو لوکاکو، ریاض محرز، لائوتارو مارتینز، کیلیان امباپه، لیونل مسی، لوکا مودریچ، جرارد مورنو، میسون مونت، نیمار، پدری، محمد صلاح، رحیم استرلینگ و لوئیس سوارز با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

به نقل از اپرانیوز توپ طلا هر سال توسط فرانس فوتبال با رای کارشناسان و خبرنگاران به بهترین بازیکن سال جهان اهدا می‌شود. این جایزه از نظر مادی نیز بالاترین ارزش را میان تمام جوایز انفرادی دنیای فوتبال دارد. این جایزه زیبا توسط شرکت خانوادگی جواهرسازی معروف فرانسه، “ملریو دیتس ملر” تولید می‌شود. این شرکت یکی از سرشناس‌ترین برند‌های دنیا است. جام قهرمانی رقابت‌های تنیس اوپن فرانسه نیز توسط این شرکت تولید می‌شود.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان 34120965

ملریو دیتس ملر، سازنده توپ طلا در خصوص این جایزه گفت: این جام از دو نیم‌کره از آلیاژ برنج (ترکیب از دو فلز روی و مس) تشکیل شده که روی هر دو سوی آن چکش‌کاری‌هایی انجام شده است. پس از آن، این دو نیم‌کره به جوشکار طلا سپرده می‌شوند تا با مواد مخصوص آن‌ها را به یکدیگر متصل کند. سپس حکاک روی آن پنج ضلعی و شش ضلعی‌های مشابه با توپ فوتبال حک می‌کند.

سازنده توپ طلا کره برنجی را در ماده‌ای شبیه قیر غوطه‌ور می‌کند و سپس با مدادی مخصوص طرح مورد نظر را روی توپ می‌کشد و شروع به حکاکی روی آن خطوط می‌کند. در مرحله بعد ماده قیرمانند از روی توپ برداشته می‌شود و توپ به جوشکار طلا سپرده می‌شود تا مراحل پرداخت را روی آن انجام دهد و لوگوی فرانس فوتبال روی توپ درج شود. سپس این توپ در طلای مذاب غوطه‌ور و روی پایه صخره‌ای شکل نصب می‌شود. در نهایت توپ طلا که در تولید آن پنج کیلوگرم طلای ۱۸ عیار مورد استفاده قرار گرفته است به فرانس فوتبال تحویل داده می‌شود.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید