3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ثبات قیمت طلا در بازار جهانی

ایران اکونومیست- قیمت طلا در آستانه بدترین افت ماهانه از سال ۲۰۱۶، ثابت ماند.

ثبات قیمت جهانی طلاطلا به نقل از سی ان بی سی، روز چهارشنبه قیمت طلا ثابت بود در حالی که داده های مشاغل ایالات متحده در اواخر این هفته، احتیاط سرمایه گذاران را در پی داشت، اما قیمت ها بدترین ماه خود را از نوامبر ۲۰۱۶ با تغییر موضع گیری سیاسی فدرال رزرو ایالات متحده نشان دادند.

قیمت هر اونس طلای اسپات ثابت و در ۱۷۶۱.۸۰ دلار بود. معاملات آتی طلای ایالات متحده با کاهش ۰.۱ درصدی به ۱۷۶۱.۸۰ دلار رسید. این ماه، قیمت ها ۷.۶ درصد کاهش داشتند. طی سه ماهه گذشته، طلا ۳.۲ درصد افزایش یافته بود.

روز سه شنبه کریستوفر والر، مدیر کل بانک مرکزی فدرال گفت که او در مورد این اقتصاد بسیار خوش بین است و فکر می کند فدرال رزرو باید افزایش نرخ بهره را شروع کند اما از گفتن زمان اجتناب کرد که ممکن است از سال آینده باشد. اطمینان مصرف کننده ایالات متحده در ماه ژوئن به بالاترین سطح، طی یک تا یک و نیم سال گذشته رسید در حالی که خوش بینی در حال رشد بازار کار با بازگشایی اقتصاد، نگرانی ها را در مورد تورم بالاتر جبران کرد.

طبق نظرسنجی رویترز، پیش بینی می شود داده های حقوق و دستمزد غیر کشاورزی وزارت کار ایالات متحده، روز جمعه ۶۹۰ هزار شغل را نشان دهد، در حالی که در ماه می ۵۵۹ هزار نفر بود. طلا، حفاظی در برابر تورم است، اگرچه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو باعث افزایش هزینه نگهداری شمش و جذابیت آن شود.

هر اونس نقره با ۰.۳ درصد افزایش به ۲۵.۸۱ دلار رسید. قیمت پالادیوم با ۰.۴ درصد در ۲۶۸۶.۸۱ دلار قرار گرفت و به چهارمین سود متوالی در این دوره رسید. پلاتین با ۰.۲ درصد افزایش به ۱۰۶۸.۹۶ دلار رسید و بدترین سه ماهه خود را از ماه مارس گذشته به ثبت رساند.

 

 ایبِنا