3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

جدایی بیت کوین از بازار نفت و طلا

اقتصادنیوز: در روزی که گذشت بیت‌کوین مسیر خود را از طلا و نفت جدا کرد و دوباره به مسیر صعودی خود بازگشت. اما رنگ بازار طلا زرد و سیاه هم چنان قرمز ماند.

به گزارش اقتصاد نیوز سایت مارکت واچ از بازگشت زیان به بازار طلا خبر داد. با وجود این که طلا برخی زیان های گذشته را تا حدودی جبران کرد اما در معاملات دیروز روند کاهش زیان متوقف شد و در روز سه شنبه اولین ضررهای متوالی ثبت شد این میزان زیان که رکورد دو هفته ای به حساب می آید ناشی از رسم شیب دارترین افت برای این فلز  از اوایل دسامبر(آذر) است. دلیل نزول طلا تقویت شاخص دلار در بازار جهانی بود با تقویت شاخص دلار پناهگاه سرمایه‌گذارن طلا  تحت فشار فروش در معاملات قرار گرفت.

حرکت معکوس دلار و طلا

طلای تحویل فوریه،  با کاهش 12.50 دلار  به قیمت هر اونس 1870.30 دلار رسید که اولین افت متوالی و شدیدترین افت از اوایل 9 دسامبر (۱۹آذر) است. دلار در این روز 0.6 درصد افزایش یافت. یک دلار قوی می تواند بر دارایی‌هایی که در فلزات گرانبها سرمایه‌گذاری شدند ، تاثیر بگذارد. در همین حال ، سهام (شاخص‌های بازار جهانی) در تلاش بودند تا از تله  بی ثباتی روز دوشنبه که ناشی از نگرانی در مورد انتشار نوع جدید ویروس کرونا در انگلیس بود، خود را رها کنند.هر اونس طلای نقدی نیز با کاهش حدود ۲۰ دلار نسبت به آخرین قیمت روز گذشته، به قیمت هزار و ۸۵۹ دلار رسید. در حال حاضر سایت اینوستینگ، به سرمایه‌گذاران پیشنهاد می‌ دهد فروش‌های قوی در بازار صورت داشته باشند.

طلا (8)

شوک مداوم در بازار نفت

قیمت نفت خام روز سه شنبه دوباره متزلزل شد ، زیرا همچنان پیامدهای جدید ویروس Covid-19 بر تقاضای جهانی نفت موثر است.نفت خام آمریکا با 1.2درصد کاهش به 47 دلار و 38 سنت در هر بشکه رسید ، در حالی که نفت خام برنت با 1.0 درصد کاهش به 50.39 دلار در هر بشکه رسید.

 

آماده‌باش بازار نفت

انتشار خبر گونه جدیدی از ویروش در انگلیس مجددا احتمال کاهش تقاضا در بازار را تقویت کرد.وئیز دیکسون ، تحلیلگر بازارهای نفت Rystad Energy( شرکت مشاوره نفتی) اظهار داشت که ممکن است بازار در واکنش اولیه «بیش از حد هوشیار» باشد ، به طوری که این واکنش در یک مرحله روز دوشنبه قیمت ها را بیش از 5 درصد کاهش داد.مهم ترین اتفاق بسته شدن مرزهای انگلیس به عنوان یکی از اقتصاد های مهم جهان و اروپا است.هرج و مرج و بی‌نظمی در مرزهای انگلیس و اتحادیه اروپا در روز سه شنبه بازار نفت را نگران کرده است. البته هنوز گفتگوها درباره نحوه بازگشایی تونل مانش (تونلی که  بندر پادوکاله فرانسه را به شهرک فوکستون انگلستان متصل می‌کند) ، که روزانه ده‌ها هزار کامیون از آن عبور می کنند ، ادامه دارد. اما این بسته شدن فضای تردید را به بازارها برگردانده است. در حال حاضر کشورها از ترکیه و روسیه گرفته تا فرانسه تمام ارتباطات و حمل و نقل خود را با سومین اقتصاد بزرگ اروپا قطع کرده اند. انگلیس محدودیت‌های شدیدتری در مقایسه با قبل برای رفت و امد وضع کرده و برخی احتمال می دهند بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی مجبور باشند به دنبال آن، چنین کاری کنند.

 دانشمندان دولت آلمان در اوایل روز سه شنبه گفتند که پیش‌بینی‌ می‌کنند که این نوع جدید – که مسری تر از نوع اصلی است اما به نظر نمی رسد خطرناک‌تر باشد – از قبل در آلمان بوده باشد ، حتی اگر هنوز کشف نشده باشد.همین اظهارنظرها کافی است امید تقاضا برای بهبود اوضاع با کشف واکسن را حداقل برای دوره ای با تردید روبرو کند. نتیجه این تردید عقب نشینی تقاضا از بازار است.

بیت‌کوین پیشی گرفت

با ادامه خرید شرکت‌های تکنولوژی ، بیت کوین در حال بازگشت به روند صعودی خود است. شرکت PayPal و Square’s Cash برنامه پشتیبانی اساسی از بیت کوین را ارائه می دهند و به نظر می رسد علاقه خرده فروشی‌ها دلیل جدیدی بر علت افزایش شده است. بیت کوین هنوز در بازار روند صعودی دارد ، شرایط حساس طی دو هفته آینده به راحتی اجازه می دهد نوسانات بیت کوین سطح 20 هزار یا 25 هزار دلار  دلار را تجربه کند.قیمت بیت‌کوین در حال حاضر با افزایش نزدیک به ۵۰۰ دلار به ۲۳،۳۰۵ دلار رسید.

 

این مطلب برایم مفید است

1 نفر این پست را پسندیده اند