3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

جی‌پی مورگان ۳۴ نفر نیروی متخصص بیت‌کوین و اتریوم استخدام می‌کند

«جی‌پی مورگان» یکی از بزرگترین بانک‌های جهان قصد دارد بخش رمزارز خود را با جذب نیروهای متخصص در حوزه بیت کوین و اتر توسعه دهد. برخی تحلیلگران بازار می‌گویند این تصمیم می‌تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین تا مرز ۱۴۶ هزار دلار شود.

برخی دیگر از تحلیلگران بازار نیز می‌گویند اگر جی پی مورگان بخش رمزارز خود را توسعه دهد قیمت اتر بیش از بیت کوین سیر صعودی را طی خواهد کرد و رشد بیشتری را نسبت به بیت کوین می‌تواند تجربه کند.

نکته: محتوای ارائه شده در این مطلب سیگنال خرید یا فروش رمزارز نیست و تنها نظر برخی تحلیلگران را بازگو می کند. 

بازار رمزارزها مورد توجه بسیاری از شرکت‌ها و موسسه‌های بزرگ در جهان قرار گرفته است و شرکت‌های بزرگ در حال پیدا کردن راه خود در این بازار هستند. تصمیم جی پی مورگان نشان می‌دهد که یکی از بزرگترین بانک‌های جهان قصد دارد در بازار روزارزها حضور فعال‌تری داشته باشد و برنامه‌هایی برای گسترش خدمات خود با استخدام ۳۴ نفر نیروی متخصص را در این حوزه دارد.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان d8acdb8ce2808cd9bedb8c d985d988d8b1daafd8a7d986 dbb3dbb4 d986d981d8b1 d986db8cd8b1d988db8c d985d8aad8aed8b5d8b5 d8a8db8cd8aae2808cdaa9 6149664a3c570

با توجه به اینکه افراد ثروتمند بسیاری با جی پی مورگان در ارتباط هستند، چنین تصمیمی چندان دور از ذهن و عجیب نیست. نیروهای متخصصی که قرار است در این فرصت‌های شغلی مشغول فعالیت شوند، قرار است در چندین کشور از جمله ایالات متحده آمریکا، مکزیک، یونان و سنگاپور مشغول فعالیت شوند.

شواهد نشان می‌دهد تلاش‌های جی پی مورگان در حوزه ارزهای دیجیتال در حال افزایش است. این در حالی است که در حدود چهار سال قبل، مدیرعامل این موسسه معتقد بود حوزه رمزارزها پلتفرمی برای کلاهبرداری است. وی همچنین به شرکت‌هایی که دارایی‌های دیجیتال داشتند، هشدار داده بود که هر کسی که با افرادی که چنین مواردی را مورد توجه قرار نمی‌دهند، همکاری نمی‌کند. مدیرعامل جی پی مورگان همچنین از صاحبان قدرت درخواست کرده بود که توجه ویژه‌‌ای به این حوزه نشان بدهند. اما اکنون ظاهرا قضیه شکل دیگری به خود گرفته است و این موسسه مالی جاه طلبی‌های زیادی را در مورد دارایی‌های دیجیتال دنبال می‌کند.

به گفته یکی از تحلیلگران بازار، با این تصمیم جی‌پی مورگان ممکن است قیمت بیت کوین حتی تا ۱۴۶ هزار دلار افزایش پیدا کند. با این وجود برخی تحلیلگران نیز می‌گویند تصمیم جدید یکی از بزرگترین بانک‌های جهان بر روند افزایش قیمت اتر بیش از بیت کوین تاثیرگذار خواهد بود و اتر رشد بیشتری خواهد داشت.