3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

حمایت بانک مرکزی فرانسه از انتشار ارز دیجیتال

مدیرعامل بانک فرانسه گفت: به‌خاطر کاهش نقل و انتقال‌های نقدی در برخی کشورها، ارز دیجیتال می‌تواند کمک‌کننده باشد؛ ولی باید توسط بانک‌های مرکزی منتشر شود نه شرکت‌های خصوصی.

به گزارش «ایبِنا» به نقل از رویترز، فرانکویس ویلروی، مدیرعامل بانک فرانسه گفت: به خاطر کاهش نقل و انتقال‌های نقدی در برخی کشورها، ارز دیجیتال می‌تواند کمک‌کننده باشد ولی باید توسط بانک‌های مرکزی منتشر شود نه شرکت‌های خصوصی.  افزایش استفاده از ارزهای مجازی و طرح‌های فیس‌بوک برای راه‌اندازی ارز لیبرا، بانک‌های مرکزی سراسر دنیا را تشویق کرده تا به دنبال امکان انتشار پول دیجیتال برای جلوگیری از کاهش کنترل دولت بر پول باشند.

ویلروی گفت: «این پیشنهاد عکس‌العملی در برابر طرح فیس‌بوک نیست، بلکه پاسخی است به این تکنولوژی رو به رشد و نیاز برخی بانک‌ها به ارز دیجیتال». وی اضافه کرد بخش خصوصی هم می‌تواند خواستار جایگزینی برای پول نقد باشد. وی گفت: «در برخی کشورهای شمال اروپا مخصوصا سوئد و هلند، استفاده از اسکناس‌ها و حواله‌های بانکی به سرعت رو به کاهش است و نیاز است به شهروندان اجازه استفاده از پول دیجیتال داده شود. ‌ای پول به شکل یک اسکناس بانکی نیست، ولی همان کیفیت و مخصوصا امنیت بانک مرکزی را دارد.»

 والروی در پاسخ به این سوال که آیا پول دیجیتال می‌تواند توسط شرکت‌های خصوصی منتشر شود، گفت: «در حال حاضر نمی‌تواند خصوصی باشد. پول یک کالای عمومی حکومتی است».

 وی اضافه کرد بانک‌های مرکزی در فکر راه‌اندازی آزمایشی پول دیجیتال هستند و این مساله توسط بانک‌های مرکزی منطقه یورو بررسی می‌شود.

این مطلب برایم مفید است

0 نفر این پست را پسندیده اند