فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

حمایت عجیب در بازار سکه

اقتصادنیوز : در حالی که قیمت واقعی سکه به زیر مرز ۱۰ میلیون رسیده اما معامله گران حاضر به فروش سکه با این قیمت نیستند. به همین دلیل پیش بینی می شود مرز ۱۰ میلیون نبرد مهمی در بازار امروز باشد.

به گزارش اقتصادنیوز، معامله گران سکه به راحتی تن به از دست دادن مرز 10 میلیون تومانی نداده اند؛ این مساله در معاملات پشت خطی روز یک شنبه آشکار بود، جایی که ارزش ذاتی سکه در مقطعی حتی به زیر 9 میلیون و 500 هزار تومان رفت، ولی هم چنان سکه بازان حاضر به فروش زیر مرز 10 میلیون تومانی نبودند.

آخرین بار فلز گران بهای داخلی در اواسط تیرماه در کانال 9 میلیونی نوسان کرد و پس از آن، همواره کانال 10 میلیونی به عنوان حمایت محکمی تکیه گاه نوسان گیران بازار شد.

Capture

علامت حباب به بازیگران بازار

ارزش ذاتی سکه روز شنبه تا محدوده 9  میلیون و 800 هزار تومان پایین رفت. این عدد نزدیک به 5 درصد با ارزش بازاری فلز گران بهای داخلی فاصله داشت؛ این موضوع نشان دهنده آن بود که سکه بازان به دنبال مقاومت در برابر جریان کاهشی هستند. روز یک شنبه حتی با وجود افت دلار به کانال 21 هزار تومان و رفتن ارزش ذاتی سکه به محدوده 9 میلیون و 400 هزار تومانی، باز هم سکه بازان به آسانی تن به فروش نمی دادند. بالا رفتن حباب سکه نشان می دهد، بازار استعداد رفتن به سوی قیمت های پایین تر را دارد، ولی اول به دنبال کسب اطمینان از مسیر کاهشی دلار و اونس طلاست.

اگر روز دوشنبه علامت افزایشی از طلا و دلار مخابره نشود، سکه کار سختی برای حفظ مرز 10 میلیون تومانی خواهد داشت. تحلیل گران فنی باور دارند، پس از مرز یاد شده، دو نقطه 9 میلیون و 400 و 8 میلیون و 800هزار تومان از اهمیت زیادی در بازار سکه برخوردار هستند.

برخلاف افزایش حباب در بازار سکه امامی، حباب سکه های کوچک نیم و ربع و همچنین سکه گرمی در مسیر نزولی قرار گرفته است. حباب این فلزات در اندازه ای بالاست که هم چنان احتمال دارد که افت بیشتری را تجربه کنند.

Capture

این مطلب برایم مفید است

1 نفر این پست را پسندیده اند