3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

حمله نیروهای امنیتی به تحصن کنندگان سودانی 14 زخمی برجا گذاشت

تهران – ایرنا – نیروهای امنیتی سودان روز چهارشنبه با حمله به تحصن مردم در مقابل مقر فرماندهی ارتش واقع در خارطوم 14 نفر را زخمی کردند.

به گزارش خبرگزاری «آناتولی» ترکیه، کمیته مرکزی پزشکان سودان در بیانیه ای اعلام کرد که هفت سودانی با شلیک گلوله نیروهای واکنش سریع وابسته به ارتش این کشور، زخمی و هفت تن دیگر نیز مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و مجروح شدند.
دوشنبه شب نیز به دنبال درگیری میان نیروهای امنیتی سودان و معترضان مقابل مقر فرماندهی ارتش در میدان «الاعتصام» خارطوم پنج نفر کشته و دستکم 50 تن نیز زخمی شدند.
در همین حال ائتلاف «آزادی و تغییر سودان» چهارشنبه شب اعلام کرد که شورای نظامی انتقالی سودان مذاکرات با این گروه را برای مدت نامعلومی به تعلیق درآورد.
نیروهای ائتلاف آزادی و تغییر و شورای نظامی انتقالی سودان طی هفته های گذشته مذاکراتی را برای انتقال قدرت به غیر نظامیان آغاز کردند.
سه شنبه شب برخی رسانه ها گزارش کرده بودند که شورای نظامی و ائتلاف آزادی و تغییر سودان درباره دوره انتقالی 3 ساله و تشکیل شورای قانونگذاری با 330 عضو به توافق رسیدند.
قرار بود طی ۲۴ ساعت آینده دو طرف توافق نهایی بر سر آرایش و توازن قوا را اعلام کنند که این مذاکرات تعلیق شد.
تظاهرات علیه «عمر البشیر» که30سال بر سودان حکومت کرد از ماه دسامبر 2018 (آذرماه 1397) آغاز شد و در 22 فروردین با گسترش اعتراضات، به دست ارتش برکنار و سپس بازداشت شد. پس از سرنگونی عمر البشیر، شورای نظامی، قدرت را دردست گرفت.
معترضان خواهان ایجاد قدرت غیرنظامی در کشور هستند و نمی‌خواهند نظامیانی که در حکومت عمر البشیر نقش داشتند همچنان حکومت کنند. مخالفان در روزهای اخیر، اعتراضات خود را برای دستیابی به این خواسته بیشتر کردند تا نظامیان را به پای میز مذاکره بکشانند. اکنون دو طرف در حال مذاکره درباره آینده حکومت در سودان هستند.