3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

خبرهای خوب برای بیت کوین/ وضعیت طلا خراب شد

اقتصادنیوز نوشت: دو شرکت بزرگی که در بیت کوین سرمایه گذاری کردند به نظر می رسد دوباره رونق به سوی این ارز حرکت کند.

کمتر از یک هفته پس از اعلام پیشنهاد، شرکت تحلیلی تجاری MicroStrategy، که بیش از هر شرکت دیگری در جهان بیت کوین دارد، ۵۰۰ میلیون دلار اوراق قرضه برای به دست آوردن بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان جمع کرد – این نشان می دهد که سرمایه گذاران نهادی هنوز در مورد آینده رمز ارز خوش بین هستند زیرا به نظر می رسد در آینده نزدیک ضررهای ناشی از سقوط ماه گذشته جبران شود.

همچنین در روز گذشته  ایلان ماسک مدیرعامل تسلا در توئیتی گفت که اگر ۵۰ درصد از استخراج بیت کوین توسط انرژی‌های پاک انجام شود، تسلا پذیرش این ارز دیجیتال به عنوان وسیله پرداخت را از سر می‌گیرد.

صبح روز دوشنبه بیش از ۱۳ درصد افزایش قیمت بیت کوین پس از این توئیت ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا بود  این شرکت دومین سرمایه گذار بزرگ بیت کوین است، ماه گذشته به دلیل نگرانی در مورد اثر کربن، سرمایه گذاری در این توکن را متوقف کرد پس از آن بیت کوین وارد فاز نزولی شد.

نیک مانچینی، تحلیلگر تحقیق در تجارت زنجیره ای، گفت : «آخرین توییت ماسک برای بیت کوین مثبت است زیرا نه تنها معیاری برای تسلا در نظر می گیرد که ارز دیجیتال رمزنگاری را خنثی می داند، بلکه گروه های استخراج را مجبور به انتشار اطلاعات می کند، بنابراین کل عملیات استخراج شفاف تر و محیط زیست، اجتماعی و حاکمیت دوستانه تر می شود.»

coindesk-BTC-chart-2021-06-15

اقدام های جدید فدرال در راه است

قیمت طلا و نقره در معاملات روز دوشنبه پایین آمد، اما از ضررهای شدید در معاملات اولیه که قیمت طلا را به پایین ترین سطح چهار هفته گذشته، بهبود خوبی یافت. برخی از فشارهای فروش بر اساس نمودار نیز اکنون دیده می شود، زیرا وضعیت های فنی کوتاه مدت برای هر دو فلز، به ویژه در طلا، خراب شده اند. معاملات آتی طلای آگوست (شهریور) با ۱۴.۰۰ دلار کاهش به ۱۸۶۴.۴۰ دلار رسید و نقره کمکس ژوئیه (دی) با ۰.۱۰۱ دلار کاهش در ۲۸.۰۴۵ دلار در هر اونس بود.

دلار پس از افزایش در روز جمعه به طرف دیگری حرکت کرد. بازده ۱۰ ساله خزانه داری دوباره صعود کرد و نزدیک به سطح ۱.۵۰٪ بسته شد. امروز پاول تودور جونز و مدیر عامل بانک آمریکا، برایان مونیهان هر دو یک سخنی را گفتند و اعلام کردند که بانک فدرال ممکن است به دلیل افزایش هزینه ها و سرعت گرفتن تورم، خرید اوراق قرضه را بررسی کند.

gold

۲۲۳۲۲۵