3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

خرید دوج کوین مستقیم با کارت بانکی

دوج کوین یکی از ارز های دیجیتال بسیار محبوب می باشد که امروزه بسیاری از افراد آن را خریداری کرده اند و با استفاده از آن سود های بسیار زیادی به دست آورده اند اما شما برای اینکه بتوانید آن را خریداری کنید می توانید از صرافی های ارز دیجیتال آنلاین که در ایران قرار دارند استفاده کنید و یا اینکه از شخصی مطمئن آن را خریداری کنید. خرید دوج کوین مستقیم با کارت بانکی تنها در صرافی ها امکان پذیر خواهد بود و اگر میخواهید این کار را انجام دهید باید به شما بگویم که می بایست از صرافی ها این کار را انجام دهید و باید حتما کارت بانکی خود را در آن ها وارد کنید و تایید شود.

یکی از مراحلی که باید پشت سر بگذارید تا بتوانید خرید خود را با استفاده از کارت بانکی انجام دهید این است که کارت بانکی شما احراز هویت شده باشد. برای این که بتوانید از خدمات صرافی ها استفاده کنید می بایست کارت بانکی خود را تایید کنید و خود را احراز هویت کنید و به این صورت می توانید خرید خود را انجام دهید. بسیاری دیگر از افراد با خرید تتر و سپس خرید دوج کوین، این کار را انجام می دهند. این کار هم می توانید انجام دهید ولی ابتدا باید تتر را خریداری کنید و آن را به دوج کوین تبدیل کنید.

W3Schools

خرید دوج کوین با کارت بانکی دیگران

اگر میخواهید خرید دوج کوین را با استفاده از کارت بانکی دیگران انجام دهید باید بگوییم که این امکان در کشور ما وجود نخواهد داشت و کارتی که با استفاده از آن قصد خرید دارید می بایست حتما به نام خودتان باشد.

اگر فکر میکنید که می توانید با استفاده از یک کارت بانکی که متعلق به شما نیست ارز دیجیتال و دوج کوین خریداری کند در اشتباه هستید و برای اینکار می بایست شخص دارنده کارت بانکی در صرافی ثبت نام انجام دهد و سپس خرید خود را انجام دهد.

خرید ارز دیجیتال با کارت بانکی

تنها می توانید از این طریق دوج کوین را خریداری کنید و آن را به حساب خود واریز کنید، این کار ددر صورتی خوب است که شما نمی توانید از کارت بانکی خود استفاده کنید و برای یک شخص دیگر مبلغی را واریز میکنید تا او این کار را برای شما انجام دهد البته این شخص باید مطمئن باشد و سپس بعد از این که دوج کوین را خریداری کرد می تواند با گرفتن آدرس کیف پول شما آن را به داخل کیف پول دیجیتالی شما واریز کند.

خرید دوج کوین مستقیم با کارت بانکی کار راحتی است و شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید اما قبل از این کار می بایست شماره تلفن همراه خود و کارت بانکی را به نام خود کنید تا بتوانید خرید را انجام دهید.

خرید دوج کوین با کارت بانکی از صرافی ها

برای اینکه بتوانید دوج کوین را از صرافی ارز دیجیتال خریداری کنید می توانید از کارت بانکی که متعلق به خود شما و به اسم شما است استفاده کنید و برای این کار تنها کافی است که ابتدا در صرافی های معتبر ثبت نام انجام دهید و سپس احراز هویت کنید. اگر کارت بانکی و شماره همراه شما به اسم خودتان نیست بهتر است که این کار را انجام ندهید چرا که احراز هویت شما انجام نخواهد شد و می بایست حتما به نام شما باشد.

حالا میرسیم به مرحله ثبت کارت، برای اینکه کارت خود را ثبت کنید می بایست در بخش ثبت اطلاعات کارت بانکی وارد شوید و در آنجا اطلاعات کارت مانند تاریخ انقضا و شماره کارت و … را وارد کنید.

خرید دوج کوین از صرافی ها با کارت بانکی

همچنین می بایست شماره شبای حساب خود را وارد کنید و سپس گزینه ذخیره را بزنید و می بینید که کارت شما بعد از مدتی تایید می شود و تنها با استفاده از این کارت هایی که ثبت کرده اید می توانید دوج کوین را خریداری کنید.

خرید دوج کوین مستقیم با کارت بانکی از این راه دارای مراحلی است که در بالا به آن اشاره کردیم و بعد از آن مراحل می توانید به حساب صرافی خود مبلغ را به ریال واریز کنید و خرید خود را انجام دهید.

خرید دوج کوین با کارت بانکی از اشخاص

یکی از راه هایی که می توانید دوج کوین را خریداری کنید این است که آن را اشخاص مطمئن خریداری کنید و می توانید خرید دوج کوین مستقیم با کارت بانکی را به این صورت انجام دهید.

به عنوان مثال یک نفر که دارای اعتبار است مقداری دوج کوین دارد و شما هم میخواهید دوج کوین خریداری کنید. می توانید به حساب شخص مبلغ دوج ها را واریز کنید و سپس او با گرفتن آدرس کیف پول ارز دیجیتال شما آن را به حساب شما واریز خواهد کرد.

خرید دوج کوین با کارت بانکی از اشخاص

این راه دارای خطراتی است و اگر از آن مطمئن نیستید بهتر است که ان را انجام ندهید. در صرافی ها به دلیل اینکه احراز هویت انجام می شود کلاهبرداری ها به شدت کاهش پیدا می کند اما در این روش امکان کلاهبرداری بسیار زیاد می باشد.

سخن آخر

در نهایت باید به شما بگویم که برای خرید دوج کوین می توانید از کار بانکی خود استفاده کنید و این ارز را خریداری کنید. اگر میخواهید این کار را انجام دهید به دو روش امکان خرید مستقیم را خواهید داشت.

روش اول استفاده از صرافی می باشد و روش دوم استفاده از از یک شخص مطمئن است. برای استفاده از صرافی می بایست حتما از کارت بانکی که به نام خودتان است استفاده کنید و برای روش دیگر لازم نیست کارت حتما به نامم خودتان باشد و مانند یک کارت به کارت ساده می توانید این کار را انجام دهید. خرید دوج کوین مستقیم با کارت بانکی کار بسیار راحتی است و با یک ثبت نام ساده می توانید این کار را انجام دهید.

سوالات متداول خرید دوج کوین مستقیم با کارت بانکی

1.     خرید دوج کوین به صورت مستقیم امکان پذیر است؟

خرید دوج کوین به صورت مستقیم امکان پذیر است و شما می توانید با یک شخصی که دارای این ارز است مبادله کنید اما این کار می تواند بسیار خطرناک باشد.

2.     خرید دوج کوین چگونه انجام می شود؟

خرید دوج کوین به این صورت است که باید ابتدا در صرافی ها ثبت نام کنید و کارت بانکی خود را ثبت کنید تا آن تایید شود و سپس بعد از تایید می توانید خرید خود را انجام دهید و بیشتر افراد از این راه استفاده می کنند.

3.     خرید دوج کوین با کارت بانکی کار راحتی است؟

این کار بسیار راحت می باشد و شما می توانید با استفاده از کارت های بانکی که به نام خود است خرید دوج کوین را انجام دهید.