فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

خرید و فروش بیت کوین در پلت‌فرم امن کریپتویاب

کریپتویاب سامانه تخصصی خرید و فروش ارزهای دیجیتال، در این سامانه می‌توانید پیشنهادات فروش ارز رمزهای خود را با قیمت دلخواه ثبت و در معرض دید سایر کاربران قرار دهید.

با پیشرفت سال‌های متمادی و انباشت تجربه بشر امکان توسعه تکنولوژی پدید آمده است. در حال حاضر بسیاری از عادات و زندگی روزمره  ما نسبت به چندین سال پیش بسیار تغییر کرده است. همین سبک زندگی فعلی ما در سالیان جدید ممکن با آنچه که امروز زندگی می‌کنیم بسیار متفاوت باشد.

می‌توانیم با استفاده از فناورری‌های موجود زندگی راحت‌تری داشته باشیم یا با عدم نا‌آگاهی حتی دچار چالش‌های جدیدی بشویم.

ممکن است کم و بیش با عبارت‌های خرید و فروش بیت کوین یا خرید و فروش ارز دیجیتال در سراسر وب آشنا شده باشید. این حوزه جدید و روبه رشد قرار است درک کلی ما را در مورد نگهداری، نقل و انتقال پول را به کلی تغییر دهد.

اولین ارز دیجتال به نام بیت کوین Bitcoin چندین سال پیش توسط یک فرد که تا به امروز هویت وی ناشناس باقی مانده است به نام ساتوشی ناکاماتو معرفی شد و با گذشت چندین سال بیش از دو هزار نوع ارز دیجیتال در کل دنیا معرفی شد. بعضی از این ارزهای دیجیتال توسط افراد معروف، برخی توسط سازمان‌ها و شرکت‌های معروف و برخی دیگر توسط دولت‌ها معرفی شدند. در حال حاضر کمپانی‌ها بزرگی در حال کار روی ارزهای دیجیتال متختص به خود هستند.

امروزه بیشترین سهم مبادلات مربوط به بیت کوین با بیش از 65 درصد مبادلات و بعد از آن خرید و فروش اتریوم با 15 درصد مبادلات و مابقی مربوط به سایر رمزهاست.

BAN-3.1F

خرید و فروش بیت کوین یا به طور کلی‌تر ارزهای مجازی به معنای انتقال پول است  و با در نظر گرفتن عدم بازگشت این معاملات، پیشنهاد می‌کنیم حتما در در صرافی یا پلت‌فرم‌های معتبر انجام شود.

با توجه به مساله تحریم که کشور عزیزمان با آن روبه‌روست، بسیاری از وب‌سایت‌ها و پلت‌فرم‌های آنلاین کاربران ایرانی را تحت تحریم قرار داده و در صورت تشخیص ممکن است حساب کاربران را معلق کنند.

وبسایت کریپتویاب جهت خرید و فروش ارز دیجیتال پدید آمده و در حال سرویس دهی به کاربران جهت نقد کردن یا خریداران ارز رمز می‌باشد.

در این پلت‌فرم شما می‌توانید پیشنهادات خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (Bitcoin) ، اتریوم (Etherum)، لایت کوین  (Litecoin) و دش  (Dash)را ثبت کنید یا پیشنهاد سایر کاربران را دیده و با آنها به صورت مستقیم معامله کنید.

 مزایای معامله مستقیم 

  • انتخاب از پیشنهادات متنوع کاربران جهت خرید یا فروش
  • تسویه حساب‌های آنی به معنای واقعی
  • معامله پایاپای با هرکاربر
  • نبود مشکلات ناشی از تحریم
  •  مبادله براساس قیمت واقعی و رقابتی 

اگر شما هم می‌خواهید وارد حوزه ارزرمز شوید یا هم‌اکنون در حال فعالیت هستید پیشنهاد می‌کنیم یک بار کریپتویاب را امتحان کنید.

در کریپتویاب سفارش خود را آگهی کنید، به قیمت معامله کنید و آنی تسویه حساب کنید.

این مطلب برایم مفید است

0 نفر این پست را پسندیده اند