مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

دارکسایدرز ۳ مهر ماه روی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

ناشر و استودیوی سازنده بازی دارکسایدرز ۳، THQ Nordic و Gunfire Games، اعلام کردند که این بازی به‌صورت فیزیکی و دیجیتالی در تاریخ هشتم مهرماه باقیمت‌ ۴۰ دلار در دسترس قرار خواهد گرفت. بازی دارکسایدرز ۳ اولین‌بار روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در تاریخ ۲۷ نوامبر ۲۰۱۸ عرضه شد. علاوه بر این، نسخه سوییچ بازی شامل محتویات قابل دانلود پیش از عرضه بازی Keepers of the Void و The Crucible هم می‌شود.

  • آپدیت دارک‌سایدرز ۳ مبارزات بازی را شبیه به قسمت قبل می‌کند

بازخوردها از بازی در زمان عرضه‌ی آن ترکیبی از نظرات مثبت و منفی بود که در سایت متاکریتیک بر روی پلتفرم‌های عرضه شده میانگین نمره ۶۷ را به دست آورد. بازی بیشتر به‌خاطر مشکلات و نقص‌های فنی در نسخه‌های رایانه شخصی و کنسولی مورد انتقاد قرار گرفت. هرچند با وجود مشکلاتی که دارکسایدرز ۳ به همراه داشت، بازی در انگلستان در رده‌ی ۳۲ فهرست فروش جای گرفت و طبق گزارش‌های منتشر شده، تنها در هفته‌ی اول انتشار حدود هفتاد و یک هزار نسخه از آن در استیم به فروش رسیده است. از این رو، امید آن وجود دارد که اکنون با عرضه دارکسایدرز ۳ بر روی کنسول سوییچ، بازی با مشکلات مشابه فنی همراه نباشد.

Darksiders 3

در ادامه می‌توانید شرح داستان بازی توسط ناشر THQ Nordic مطالعه کنید:

بازیکنان باری دیگر به زمینی آخرالزمانی در دارکسایدرز ۳ بازخواهند گشت. بازی به سبک هک‌اندا‌سلش اکشن و ماجراجویی است که در آن بازیکنان نقش شخصیت FURY را برعهده می‌گیرند و او را در مأموریت خود برای شکار و از بین بردن هفت گناه کبیره همراهی می‌کنند. Charred Council فیوری را فرا می‌خوانند تا از عرش بهشت تا اعماق جهنم خود را تماماً فدای انجام این مأموریت کند تا هدف برقراری تعادل میان خیر و شر محقق گردد؛ وی از این طریق قصد دارد همگان را قانع کند که او سلحشورترین چهار سوار آخرالزمان است.

فیوری یک جادوگر است که در طول بازی کالبدش، و به همراه آن قدرت‌ها و سلاح‌هایش، دچار تحول و دگرگونی می‌شوند. جهان گسترده‌ی دارکسایدرز ۳ در واقع نسخه‌ی جهان باز و آزاد سیاره‌ی زمین است که توسط جنگ و فساد به ویرانی کشیده شده و مادرزمین بر آن چیره گشته است. فیوری در محیط‌های مختلف به گشت‌وگذار می‌پردازد و در این راه با موجودات غیرزمینی دست به گریبان شده و معماهای موجود را حل و در داستان پشروی کند.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ