3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

درخواست مرکل از کشورمان: در برجام بمانید

تسنیم به نقل از خبرگزاری آناتولی نوشت: صدراعظم آلمان به‌رغم اهمال‌کاری طرف‌های اروپایی در حمایت از برجام، از ایران خواست که همچنان به تعهداتش در برجام پایبند بماند.

صدراعظم آلمان با تأکید بر اینکه برجام هنوز هم بهترین راهکار برای حل و فصل اختلافات هسته‌ای با ایران محسوب می‌شود، به خبرنگاران حاضر در این نشست خبری گفت: «ایران با پایبندی به این راهکار دیپلماتیک این فرصت را خواهد داشت که [به دنیا] نشان دهد که به راهکارهای صلح‌آمیز علاقه‌مند است. تداوم اجرای تعهدات برجامی از سوی ایران به نفع این کشور خواهد بود. ما فکر می‌کنیم راهکاری که از طریق مذاکره حاصل شده، بهترین گزینه است. این توافق [برجام] برای هر دو طرف خوب است.»

وی افزود: «ما به عنوان اتحادیه اروپا خواستار تشدید تنش با ایران نیستیم و برای استفاده از ابزارهای دیپلماتیک تلاش می‌کنیم. ما همچنین از محدودیت‌های خود آگاهیم و امیدواریم بتوانیم راه‌حلی برای مشکلات کنونی پیدا کنیم.»

آنگلا مرکل در حالی از ایران خواسته است که به تعهداتش در برجام پایبند بماند که ناتوانی یا شاید عدم تمایل اروپایی‌ها برای حمایت از برجام در برابر زیاده‌خواهی‌ها آمریکا، دولت ایران را مجبور به واکنش ساخته است.

در پی اتخاذ این تصمیم از سوی شورای عالی امنیت ملی ایران، اتحادیه اروپا روز پنج‌شنبه طی بیانیه‌ای قویاً از ایران خواست به اجرای تعهداتش در برجام همان‌گونه که تاکنون پایبند بوده، ادامه داده و از برداشتن هرگونه گام‌های تنش‌زا بپرهیزد.