فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

در انتظار سقوط قیمت دلار باشیم؟ + جدول قیمت طلا و سکه

در انتظار سقوط قیمت دلار باشیم؟ + جدول قیمت طلا و سکه
پس از چند هفته روند افزایشی، قیمت دلار با آغاز این هفته یک مسیر کاهشی را در پیش گرفته و تا کنون نسبت به هفته پیش، کاهش قابل ملاحظه ای را شاهد بوده است.

مرکل در سفر به اسرائیل گفته است که هفته‌ های آینده برای توافق هسته ‌ای ایران تعیین کننده است با این حال نامعلومی نشست قطعی وین دلار را بعدد ۲۷۵۸۰ رساند.

با شکست سطح ۲۷۵۰۰، احتمال افت دلار تا محدوده ۲۶۸۰۰ وجود دارد و در صورت تثبیت دلار زیر ۲۷۵۰۰ باید در انتظار افت بیشتر دلار بود.

در صورتی که طی روزهای آتی برگشت ایران به مذاکرات اعلام نشود، بار دیگر خریداران قدرت را بدست خواهند گرفت و احتمال برگشت دلار به بالای مرز ۲۸ وجود دارد و در صورتی که درهم کماکان بتواند خود را بالای ۷۵۰۰ حفظ کند، شانس افت دلار محدودتر خواهد شد.

ترکیب تیم مذاکره‌کننده مانند گذشته است و قرار نیست در وین درباره متن جدیدی مذاکره شود و مذاکره‌ها در درون وزارت‌امور خارجه پیگیری می شود؛ لذا عباس عراقچی در راس تیم مذاکره کننده ایران خواهد ماند و متنی که طرف‌ های برجام برای شیوه بازگشت آمریکا و ایران به برجام بر سر آن توافق کرده‌ بودند، کنار گذاشته نمی شود.

توجه معامله‌ گران دلار تهران به لیر ترکیه نیز معطوف شده است. لیر ترکیه در برابر دلار تضعیف شده و ریت لیر در مقابل بعدد ۸.۹۲ رسیده و تضعیف لیر در ترکیه و افزایش تقاضا برای دلار در ترکیه موجب می شود که احتمال خروج ارز از ایران نیز بیشتر شود.

علت دیگر رنج شدن دلار در کانال ۲۷۵۰۰ این است که دلار در کردستان عراق تضعیف شده و این موضوع موجب شده که انتظارات کاهشی بیشتر شود یعنی دلار تهران تحت تاثیر سیگنال‌های متناقض بیرونی قرار دارد، از سوی ترکیه به بازار داخلی سیگنال افزایشی داده و از سمت سلیمانیه، انتظارات کاهشی در معرض تقویت است.

سکه و دلار

اونس طلا که در عدد ۱۷۵۶ قرار دارد امروز با فاند مهمی مواجه نیست و سکه و طلای تهران تحت تاثیر دلار داخلی قرار دارند ضمن اینکه امروز بانک های آمریکا و کانادا تعطیل هستند.

با اینحال در صورتی که سکه زیر محدوده ۱۱۸۰۰ باقی بماند، فروش‌های بیشتری صورت خواهد گرفت ولی حباب مثبت ۳۵۰ هزار تومانی سکه می گوید که سکه بازان به روند دلار و حتی اونس طلا امید دارند تا محدوده ۱۱۸۰۰ تا ۱۲۲۰۰ از دست نرود.

گزارش روزانه قیمت ها نسبت به ساعت ۱۲ روز گذشته

عنوان قیمت امروز قیمت روز گذشته
اونس طلا 1754 دلار 1757 دلار
مثقال طلا 4,927,000 تومان 4,943,000 تومان
سکه امام 11,710,000 تومان 11,710,000 تومان
سکه بهار 11,250,000 تومان 11,250,000 تومان
نیم سکه 6,040,000 تومان 6,080,000 تومان
ربع سکه 3,550,000 تومان 3,570,000 تومان
یورو 32,000 تومان 32,050 تومان
دلار 27,450 تومان 27,430 تومان

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید