فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

در بازار طلای امروز چه خبر بود؟ / طلا و سکه مشتری ندارد

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ اونس روز گذشته بعد از افت حدود ۲۰دلاری در مقایسه با پنجشنبه گذشته در سطح ۱۷۸۴دلار به معاملات پایان داد؛ حالا امروز بسته بودن بازار‌های جهانی در کنار نوسان محدود دلار باعث شد قیمت طلا و سکه نسبت به دیروز تغییر نکند.

از طرفی پیش‌بینی‌ها درباره افزایش تقاضا بعد از اتمام ماه صفر محقق نشد و این روز‌ها با خبر‌هایی که درمورد برجام به گوش رسیده، کسی سراغ سرمایه‌گذاری در این بازار‌ها نمی‎‌رود و این نبود مشتری برای طلا و سکه رکود بازار را تشدید کرده؛ لذا علاوه بر دو عامل گفته شده، افت حجم داد‌و‌ستد‌ها نیز در کاهش نوسان قیمت‌های بازار طلا موثر بوده است.

حالا فعالان بازار طلا بر این باورند که تحت این شرایط، ثبات قیمت طلا و سکه تا پایان هفته ادامه‌دار خواهد بود؛ حتی درصورتی که دلار و اونس نوسان داشته باشد، قیمت‌ها در بازار طلا اندکی تغییر خواهد کرد.

قیمت طلا و سکه ۹آبان ۱۴۰۰

بر اساس قیمت‌هایی که اتحادیه طلا اعلام کرده، در معاملات عصر امروز بهای سکه امامی ۱۱میلیون و ۷۳۰هزار و سکه طرح قدیم همچنان ۱۱میلیون و ۵۵۰هزار تومان است.

نیم سکه با قیمت شش میلیون و ۱۰۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۵۸۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۲۳۰هزار تومان فروخته می‌شود؛ بهای هر مثقال طلای ۱۷عیار هم به پنج میلیون و ۶۳هزار و قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار به یک میلیون و ۱۶۸هزار تومان رسید.