مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

در سرمایه گذاری بیت کوین به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

در چند سال اخیر بازار ارز دیجیتال بسیار پررونق بوده و افراد زیادی با شرکت در دوره های آموزش کامل ارز دیجیتال در سراسر جهان به این بازار پیوسته اند. اما در عین حال با فراز و نشیب های زیادی نیز مواجه شده است و با توجه به کلاهبرداری هایی که در این حوزه رخ میدهد کوچکترین غفلت باعث می شود افراد سرمایه خود را از دست بدهند.

 به همین دلیل تصمیم گرفتیم در اینباره گفتگویی داشته باشیم با آقای امید فدوی، مدرس دوره آموزش نوابغ ارز دیجیتال و مشاور در حوزه ارزهای دیجیتال و بیت کوین، مدیر و موسس آکادمی امید فدوی و ببنیم که آیا بیت کوین هرمی است یا روش سرمایه گذاری بیت کوین به شیوه های دیگری است.

آیا بیت کوین هرمی است ؟

طبق تعریف کمیسیون بورس اوراق بهادار امریکا طرح های هرمی طرح هایی هستند که مشارکت کنندگان را تشویق می کنند تا زیرمجموعه گیری انجام دهند تا بتوانند سود بدست آورند و شاخصه اصلی این نوع طرح ها وعده کسب سود بسیار زیاد در کوتاه مدت است که هیچ عملی جز اینکه پول را از زیر مجموعه ها بگیرند و به افراد بالاسری بدهند انجام نمی دهند اما این چیزی نیست که در بیت کوین انجام شود. بیت کوین کاربران زیادی را به خود جذب نموده است اما این پروژه هرگز کاربران را به اینکه برای کسب بیتکوین حتما باید زیر مجموعه گیری انجام دهند یا برای کسب سود سرمایه گذاری کنند دعوت نکرده است.

ارز دیجیتال بیت کوین دارای بستر و زیر ساخت خاصی است که بلاک چین نامیده می شود. بیت کوین در یک سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته به طوری که بانک آمریکا بیت کوین را بهترین سرمایه گذاری دهه اخیر معرفی کرد اما هنوز هم خیلی از محققان با سرمایه گذاری روی بیت کوین موافق نیستند.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان d8afd8b1 d8b3d8b1d985d8a7db8cd987 daafd8b0d8a7d8b1db8c d8a8db8cd8aa daa9d988db8cd986 d8a8d987 da86d987 d986daa9d8a7d8aadb8c d8a8d8a7db8c 6149a8ac2523d

در حوزه ارزهای دیجیتال شرکت های هرمی متعددی وجود دارند مثل وان کوین، بیت کانکت، پلاس توکن و …

بیت کانکت ارز دیجیتالی بود که سود بسیار زیادی بدست آورد و افراد زیادی بر روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کردند و به کاربران وعده بازگشت 25 درصدی سرمایه و سوددهی بسیار بالا در عرض 4 ماه را داد و یک برنامه متکی بر زیرمجموعه گیری بود و کاربران سرمایه خود را از دست دادند. پلاس توکن نیز به سرمایه گذاران وعده سود ماهیانه 10 تا 30 درصدی دادند و با این کار سه میلیارد دلار از کاربرانشان سرقت کردند و در مدت فعالیتشان 200 هزار بیت کوین، 789 هزار اتر و 26 میلیون EOS سرمایه را جذب کردند.

آیا با نوسانات قیمت بیت کوین سرمایه گذاری روی این ارز در ایران سودآور است؟

بیت کوین پرچمدار تمام کوین های دیگر است و در بعضی مواقع دیده شده که در بازه زمانی خاصی رشد چشم گیری داشته و افرادی توانسته اند در مدت کوتاهی به سود کلانی برسند. البته قیمت بیت کوین همواره صعودی نبوده و دارای نوسانات زیادی است. با اینکه قیمت بیت کوین همواره دارای نوساناتی بوده اما با افزایش نرخ دلار در کشور و قیمت گذاری بیت کوین با دلار ارزش بیت کوین در ایران نه تنها کم نشده بلکه از 60 میلیون به 300 میلیون رسیده است. بنابراین افرادی که در ایران بر روی این ارز سرمایه گذاری کنند سود بسیار زیادی بدست می آورند چرا که ارزش ارز دیجیتال بیت کوین در ایران بسیار زیاد است و معامله با این ارز حتی با کاهش درصدی ارزش بیت کوین همچنان در ایران سودآور خواهد بود.

آیا بیت کوین طرح پانزی است ؟

طرح پانزی یک نوع کلاهبرداری در حوزه سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال است که قربانیان را با وعده سود بسیار زیاد با کمترین ریسک و با ارائه گزارشات جعلی متقاعد می کند تا در سایت آنها سرمایه گذاری کنند و عموما به صورت زیرمجموعه گیری فعالیت دارند به طوری که درآمد کاربران قدیمی از عضویت و سرمایه گذاری کاربران جدید حاصل می شود. شرکت هایی که در طرح پانزی شرکت دارند فقط تلاش می کنند تا بدون تولید هیچ محصول جدیدی سرمایه افراد را دست به دست کنند و از افراد جدید به افراد قدیمی سود کمی می دهند و در صورتی که نتوانند زیرمجموعه گیری انجام دهند یا سرمایه جدیدی بدست بیاورند بدون اینکه سرمایه کاربران را به آنها برگردانند متواری می شوند و معمولا عمر کوتاهی دارند.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان d8afd8b1 d8b3d8b1d985d8a7db8cd987 daafd8b0d8a7d8b1db8c d8a8db8cd8aa daa9d988db8cd986 d8a8d987 da86d987 d986daa9d8a7d8aadb8c d8a8d8a7db8c 6149a8ac3db13

چه صحبتی دارید برای افرادی که میخواهند به جمع سرمایه گذاران بیت کوین ملحق شوند؟

هیچوقت با خیال اینکه می توان یک شبه میلیاردر شد وارد این سرمایه گذاری نشوید چون بازار رمزارزها نوسان های قیمتی زیادی دارد و کسانی که به دنبال سود سریع هستند معمولا به دام کلاهبرداران می افتند. بیت کوین ارزی با ارزش اقتصادی بالایی است و هیچکس آنرا به صورت رایگان ارائه نمی کند. اگر سایتی چنین وعده ای بدهد از شما میخواهد در ازای آن تبلیغات زیادی را مشاهده کنید یا شرط بندی انجام دهید و … تا بتوانید مقدار کمی بیت کوین بدست آورید.

سرمایه گذاری روی بیت کوین یا ارزهای دیجیتال دیگر در ابتدا ممکن است کمی دلهره آور باشد اما باید گفت که چه فرد باتجربه ای در زمینه سرمایه گذاری باشید و چه یک تازه کار همواره در سرمایه گذاری ریسک وجود دارد. نمی توان به طور قطع گفت که هیچ ریسکی در این راه وجود ندارد. بیت کوین دارای نوسانات زیادی است و حتی افرادی که در این زمینه خبره هستند هم با احتیاط روی بیت کوین سرمایه گذاری می کنند.

خوشبختانه در چند سال گذشته منابع آموزشی و مقالات معتددی در زمینه آموزش کامل ارز دیجیتال چه به زبان انگلیسی و چه در ایران گسترش یافته است و افراد به راحتی می توانند با شرکت در این دوره ها مهارت لازم برای ورود به بازار سرمایه ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین را کسب کنند و شانس موفقیت خود در این بازار را تا حد زیادی تضمین کنند. این دوره ها حاصل سالها تجربه متخصصان و سرمایه گذاران در بازارسرمایه ارز دیجیتال است که باعث می شود یک فرد تازه کار بتواند آمادگی لازم برای ورود به دنیای ارز دیجیتال را کسب کند و با رمزارزها آشنایی کامل را داشته باشد. برای اینکه بتوان یک سرمایه گذار موفق شد باید ابتدا ضعف ها و اشتباهات خود را پیدا کرد و فهمید که در کجا چه قدمی را اشتباه برداشته اید تا بتوان تصمیماتی درست اتخاذ نمود. ارز دیجیتال فرصت خوبی برای بدست آوردن سرمایه است اما برای اینکه در این مسیر ضرر نکنید و شوکه نشوید بهتر است ابتدا در این زمینه به طور کامل اموزش ببینید و نحوه کارکرد این شبکه را درک کنید.

نمی توان تنها با خواندن چند مقاله استاد بیت کوین شد. برای این کار بهتر است یک مربی و راهنما پیدا کنید که تجربه زیادی در سرمایه گذاری بیت کوین دارد و دانش کافی را در این زمینه داشته باشد تا بتواند پاسخگوی سوالات و نیازهای شما باشد و تمام نقاط تاریکی در ذهنتان در مورد بیت کوین وجود دارد را روشن سازد تا بتوان با اطمینان در یک فضای امن و روی یک ارز مطمئن سرمایه گذاری کرد. یکی از این منابع که برای کاربران ایرانی طراحی شده  دوره آموزش کامل ارز دیجیتال است که میتواند افراد را برای ورود به دنیای ارز دیجیتال آماده سازد.