مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

دستگیری سارقان به کمک تکنولوژی از خارج کشور

فردی که با سیستم‌های الکترونیکی اقدام به رصد منزل شخصی‌اش از خارج کشور کرده بود، موفق شد سارق خانه‌اش را به دام بیندازد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، شب گذشته یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و اعلام کرد که سارقان در خانه‌اش حضور دارند بنابراین تیم عملیاتی مأموران کلانتری گاندی به محل اعلام شده که یک خانه ویلایی بود، اعزام شدند.

پس از حضور مأموران در محل، نشانه‌ای از حضور سارقان در منزل مشاهده نشد. به همین علت با فرد تماس گیرنده ارتباط تلفنی برقرار و مشخص شد که مالک منزل در خارج از کشور ساکن است و به کمک دوربین‌های مداربسته و رصد خانه‌اش با گوشی تلفن همراه متوجه حضور سارقان شده و موضوع را به پلیس اطلاع داده است.

این فرد در توضیح بیشتر به مأموران گفت که سه نفر از از سارقان در حیاط خانه ویلایی در حال کشیک دادن بوده و به محض اینکه متوجه حضور مأموران در محل شده‌اند پا به فرار گذاشته‌اند بنابراین مأموران اقدام به جست و جو در محل کردند و مدتی بعد موفق به شناسایی یکی از سارقان در همان محدوده شدند.

این فرد به محض مشاهده مأموران پا به فرار گذاشت. در ادامه تعقیب و گریز میان مأموران و این فرد آغاز شد و سرانجام پس از گذشت چند دقیقه این فرد را با شلیک گلوله متوقف و دستگیر کردند.

سرهنگ فرهاد حیدری – رئیس کلانتری گاندی – با تأیید این خبر گفت: متهم دستگیر شده برای درمان به بیمارستان منتقل شده و در حال حاضر تحت درمان است همچنین در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم، تحت تعقیب پایگاه سوم پلیس آگاهی است. در نتیجه مقرر شد تا به همراه پرونده تشکیل شده پس از طی طول درمان برای سیر مراحل قانونی و شناسایی سایر جرایم در اختیار پلیس آگاهی قرار بگیرد.