فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

دلار کاهشی شد و طلا افزایشی + قیمت امروز سکه و دلار در بازار

دلار کاهشی شد و طلا افزایشی + قیمت امروز سکه و دلار در بازار
افزایش قیمت اونس جهانی طلا به همراه تغییر جزئی قیمت دلار باعث شد تا طلا و سکه در بازار تهران افزایشی شده و بالا تر از روز گذشته قرار بگیرد.

دلار کاهشی شد و طلا افزایشی + قیمت امروز سکه و دلار در بازار

رفتار دلار می گوید هیجان معامله‌ گران زیاد شده و به سرعت موقعیت معاملاتی خود را تغییر می دهند و بازارساز نیز نسبت به افزایش دلار در کانال ۲۸ حساس است و‌ میزان عرضه آن افزایش یافته است.

کاهشی ها می گویند بایدن به دنبال بازگشت از تحریم‌ هایی است که ترامپ علیه ایران اعمال کرده و ارائه معافیت‌ های بشر دوستانه به ایران را در اولویت قرار داده ولی این خبر تایید نشده و پایداری آن نمی تواند طولانی‌ مدت باشد.

با اعلام خبر سفر دوباره مدیرکل آژانس بعد از رفتن به آمریکا به ایران قبل از نشست شورای حکام، دلار از موقعیت افزایشی خارج می شود زیرا ممکن است در سفر جدید او توافقات جدیدی با ایران صورت بگیرد.

افزایشی ها نسبت به این سفر خوشبین نیستند و هنوز اجازه سفر گروسی به ایران صادر نشده است. تعویق مذاکرات و افزایش شایعات درباره حمله احتمالی اسرائیل به برخی تاسیسات ایران، می تواند زمینه‌ساز رشد دلار باشد.

دلار

بازارساز امروز نرخ خرید و فروش دلار نیمایی خود را با قرار دادن در اعداد ۲۳۲۰۰ و ۲۳۴۱۰ کماکان بدون‌ تغییر نگه داشت و نرخ خرید و فروش یوروی نیمایی را با قرار دادن در اعداد ۲۷۰۱۰ و ۲۷۲۶۰ بین ۲۰ تومان ( بخاطر ریت) افزایش داد.

با توجه به شرایط بازار دیروز، بازارساز امروز در محدوده ۲۶۶۰۰ تا ۲۶۷۰۰ ماند تا کانال حمایتی ۲۶۸۰۰ را به رسمیت نشناسد با این روند، نوسان دلار تهران در سقف ۲۷۳۰۰ تا ۲۷۴۰۰ پیش بینی می گردد.

اونس طلا با افت اندک شاخص دلار و نوسانات نسبتا ثابت بازدهی اوراق خزانه‌ داری آمریکا، افزایشی شد و به کانال ۱۷۸۰ رسید، تورم و داده‌های اقتصاد آمریکا افزایش یافته تا وضعیت طلا مثبت باشد.

در صورتی که دلار از فاز کاهشی خارج شود، با سطح ۱۷۸۰ اونس، سکه می تواند به بالای ۱۱۸۰۰ برگردد لذا فاندهای امروز اونس شامل شاخص مدعیان بیکاری آمریکا و شاخص تولید فیلادلفیا هردو در ساعت ۱۶:۰۰ و آمار فروش خانه های دست دوم آمریکا در ساعت ۱۷:۳۰ بسیار مهم خواهند بود.

سکه و طلا

گزارش روزانه قیمت ها نسبت به ساعت ۱۲ روز گذشته

عنوان قیمت امروز قیمت روز گذشته
اونس طلا 1784 دلار 1778 دلار
مثقال طلا 4,973,000 تومان 4,955,000 تومان
سکه امام 11,630,000 تومان 11,650,000 تومان
سکه بهار 11,300,000 تومان 11,250,000 تومان
نیم سکه 5,950,000 تومان 5,950,000 تومان
ربع سکه 3,500,000 تومان 3,500,000 تومان
یورو 31,700 تومان 31,650 تومان
دلار 27,320 تومان 27,330 تومان

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید