3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

دموکرات ها خواهان انتشار گزارش علنی درباره قتل خاشقچی هستند

تهران – ایرنا – شماری از سناتورهای دموکرات لایحه ای را به سنا بردند که درصورت تصویب، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را ملزم خواهد کرد ظرف 30 روز گزارشی علنی در مورد قتل «جمال خاشقچی» روزنامه نگار منتقد آل سعود منتشر کند.

به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از تارنمای هیل، این لایحه را سناتورها «ران وایدن» (از ایالت اورگون)، «کریس کونز» (کانتیکت)، «مارتین هاینریش» (نیومکزیکو)، «کامالا هریس» (کالیفرنیا) و «جک رید» (رودآیلند) ارائه کرده اند.
آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) اعلام کرده که «محمدبن سلمان» ولیعهد سعودی مسئول مستقیم قتل خاشقچی است اما ترامپ این گزارش را رد و از محکوم کردن بن سلمان امتناع کرده است.
سناتور وایدن گفته که «دولت ترامپ نمی تواند حقایق در مورد قتل خاشقچی را دفن کند». سناتور «جک رید» نیز اظهار داشت: قتل بی رحمانه خاشقچی و کتمان آن توسط دولت سعودی قابل تحمل نیست. مردم آمریکا حق دارند حقیقت را بدانند.
سناتور هریس نیز که نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 در آمریکا شده است، گفت: قتل خاشقچی به مثابه حمله به روزنامه نگاران در هر جای دنیاست. قتل او یک تراژدی بود. کاخ سفید توضیح روشنی نداده که چه اتفاقی افتاده و چه کسی در دولت عربستان مسئول قتل اوست.
خاشقچی دوم اکتبر (دهم مهر) برای انجام امور اداری مربوط به ازدواجش وارد ساختمان کنسولگری عربستان در استانبول شد و در آنجا توسط عوامل سعودی به قتل رسید.