3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

دو پیش‌بینی از قیمت طلا/ احتمال ریزش دلار +اینفو

تحلیلگران کیتکو در نظرسنجی اخیر پیش بینی کردند طلا در هفته جاری روند صعودی را تجربه خواهد کرد.

به گزارش مشرق به نقل از آخرین نظرسنجی طلای هفتگی کیتکو نیوز ،  قیمت طلا برای پیدا کردن حرکت صعودی در حال ایجاد احساسات مختلفی در بازار است.

در حالی که اکثریت تحلیلگران وال استریت انتظار دارند در این هفته شاهد افزایش قیمت طلا باشند ، کمتر از ۵۰٪ از سرمایه گذاران خرده کار پیش بینی صعودی شدن قیمت فلز گرانبها را دارند.

تغییر احساس در بازار طلا در حالی است که سرمایه گذاران خرده کار ، که از طریق رسانه های اجتماعی سازمان یافته اند ، نمی توانند فشار کوتاه مداومی در بازار نقره ایجاد کنند. قیمت هر اونس نقره را تحلیلگران در زیر ۲۷ دلار پیش بینی می کنند، همان جایی که هفته گذشته بود. قیمت ها پس از رسیدن به بالاترین سطح هشت ساله در روز دوشنبه ، به شدت کاهش یافته است.

شکست فضای مجازی

به گفته برخی تحلیلگران ، شکست هشتگ هایی در زمینه نقره در فضای مجازی تاثیری بر طلا خواهد گذاشت چون این اتفاق باعث می شود سرمایه گذاران خرده کار از بازار فلزات گرانبها فاصله بگیرند.

این هفته ، ۱۴ تحلیلگر که به وال استریت معروف هستند در نظرسنجی شرکت کردند. در مجموع ۹ رای دهنده ، یا ۶۴٪ ، پیش بینی افزایش قیمت طلا در هفته را کردند. در همین حال ، چهار شرکت کننده یا ۲۹٪ گفتند که نزولی خواهد بود و یک تحلیلگر یا ۷٪ گفتند که آنها در این هفته  در برابر طلا بی طرف هستند.

در همین حال ، در میان سرمایه گذاران مین استریت (مین استریت اصطلاحی محاوره ای است که اقتصاددانان برای ارجاع جمعی از مشاغل کوچک مستقل آمریکا به کار می برند.) ، ۱۸۲۳ رای در نظرسنجی آنلاین به دست آمد. در میان این افراد ، ۸۷۳ ، یا ۴۸٪ ، گفتند که در هفته طلا صعودی خواهد بود. ۵۶۸ شرکت کننده دیگر ، یا ۳۱٪ گفتند طلا کاهش قیمت را تجربه خواهد کرد، در حالی که ۳۸۲ رای دهنده ، یا ۲۱٪ ، در برابر فلز گرانبها بی طرف بودند.

در میان مین استریت، بخش طلا نزولی ترین روند طلا از اواخر ماه نوامبر بوده است ، زمانی که قیمت هر اونس طلا به زیر ۱۸۰۰ دلار رسید. هفته گذشته هر دو تحلیل گر وال استریت و سرمایه گذاران خرده فروشی طلا را صعودی دیده بودند. معاملات آتی طلای آوریل (اردیبهشت) قیمت هر اونس ۱،۸۰۹.۳۰ دلار معامله شد که نسبت به هفته گذشته ۲ درصد افت داشت.

دو پیش‌بینی از قیمت طلا/ احتمال ریزش دلار +اینفو

بازی صبر برای سرمایه گذاران

اوله هانسن ، رئیس استراتژی کالای بانک ساکسو ، گفت که نه تنها طلا با افزایش نرخ بازده اوراق قرضه برای یافتن صعود مدوام تلاش می کند ، بلکه فشار شکست در نقره نیز بر احساسات بازار تاثیر می گذارد.کاهش تمایل به سرمایه گذاری در بازار نقره می تواند فرصتی برای بازار طلا باشد.

او در عین حال گفت: من نگران هستم که نقره هنوز به روند نزولی خود پایان نداده باشد. با در نظر داشتن این روایت ها ، شرایط برای سرمایه گذاری های فلز گرانبها به طور فزاینده ای مانند یک بازی صبر است تا زمانی که تورم جدی خود را نشان دهد.

اگرچه سرمایه گذاران خرد درمورد روند طلا حس نزولی دارند ، اما بسیاری از تحلیلگران همچنان صعودی بودن را پیش بینی می کنند زیرا انتظار می رود دلار آمریکا هفته جاری شاهد فشار فروش باشد.

پس از آنکه اقتصاد آمریکا در ژانویه فقط ۴۵هزار شغل ایجاد کرد ، که نشان دهنده تقریباً نیمی از انتظارات حدود ۱۰۰هزار شغل است، دلار آمریکا روز جمعه سختی را داشت. بسیاری از اقتصاددانان متذکر می شوند که گزارش کارمزد غیرکشاورزی ژانویه نشان می دهد که بازگرداندن حدود ۱۰ میلیون شغل از دست رفته برای اقتصاد ویران شده از بیماری همه گیری کرونا ، دشوار خواهد بود. آنها تاکید دارند که ضعف بازار کار ، فدرال رزرو را مجبور به حفظ سیاست پولی فوق العاده سازگار برای آینده خواهد کرد. یعنی این نهاد ناچار است با انبساط بیشتر  از تعمیق رکود جلوگیری کند.