3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

رشد قیمت دومین رمزارز مشهور تا ۲۰هزار دلار امکان‌پذیر است؟ / بررسی مزایای اتریوم نسبت به بیت‌ کوین

اقتصاد آنلاین – مهسا نجاتی؛ به گفته یک هیات متخصص، اگر اتریوم تغییرات عمده‌ای که به کاربران وعده داده را اعمال کند، این رمزارز می‌تواند در طول چهار سال، یعنی تا سال ۲۰۲۵، تا سطح بیش از ۲۰هزار دلاری هم صعود کند.

ارزش اتریوم، که دومین رمزارز جهان پس از بیت‌کوین به شمار می‌رود، در ماه‌های اخیر رشد کرده است. پس از اینکه سال جاری را به قیمت زیر هزار دلار شروع کرد، مدتی بعد توانست سد ۴هزار دلاری را بشکند و پا به پای بیت‌کوین و اکثر ارزهای دیجیتال مهم صعود کند. از آن زمان، یک هیات متخصص پیش‌بینی کرده که قیمت اتریوم می‌تواند به بالای کانال ۲۰هزار دلاری صعود کند و با به روزرسانی‌های عمده در شبکه این رمزارز، ممکن است رشد بیش از این را نیز تجربه کند.

این هیات تخمین می‌زند که اتریوم می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به ۱۹هزار و ۸۲۵دلار برسد. از طرفی، ۳۵متخصص رمزارز نیز پیش‌بینی می‌کنند که اتریوم تا پایان سال ۲۰۲۲ بیشترین معاملات را در میان رمزارزها به خود اختصاص می‌دهد و از بیت‌کوین پیشی می‌گیرد.

گزارش گلدمن ساکس که در ماه گذشته منتشر شد نیز این روند را تایید کرد و اذعان داشت که اتریوم در آینده‌ای نزدیک بر بازار تسلط خواهد داشت.

از طرفی کارشناسان به محبوبیت فزاینده امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) و همچنین توکن‌های غیر قابل معاوضه (NFT) اشاره کردند که باعث می‌شود اتریوم نسبت به بیت‌کوین کارآیی بالاتری داشته باشد.

به روزرسانی‌هایی که برای شبکه اتریوم مدت‌ها انتظار می‌رفت در اواخر سال ۲۰۲۰ آغاز شد و به کاهش هزینه‌های قابل توجه این رمزارز کمک کرد. این موضوع می‌تواند باعث شود که اتریوم قیمت‌هایی را که تاکنون ندیده بود تجربه کند.

یکی از اعضای این هیات منصفه اظهار کرد: “ما احتمالا در سال جاری شاهد به روزرسانی‌های اساسی در شبکه اتریوم خواهیم بود و انتظار می‌رود که این موضوع منجر به افزایش قابل توجه قیمت‌ها شود.”

این کارشناس نسبت به اتریوم بسیار خوش‌بین بوده و پیش‌بینی می‌کند که قیمت این ارز دیجیتال تا حدود سال ۲۰۲۵ به ۱۰۰هزار دلار نیز افزایش پیدا کند.

محبوبیت فزاینده دیفای، روند استفاده از تکنولوژی رمزارز به منظور بازآفرینی ابزارهای سنتی مانند وام و بهره‌ای که برای جایگزینی نقش بانک‌ها با پروتکل‌های مبتنی بر بلاکچین طراحی شده، در طول سال گذشته به صعود قیمت اتریوم کمک کرده است.

از آنجا که بسیاری از پروژه‌های بزرگ دیفای بر اساس بلاکچین آن ساخته شده‌اند، شبکه اتریوم توسط کاربران اشباع شده است. در همین حال، اشتیاق به توکن‌های غیر قابل معاوضه (NFTs) منجر به داد و ستد قابل توجه در شبکه اصلی اتریوم شده است.

ایوا سلامی، عضو هیئت مدیره و مدرس دانشگاه لندن شرقی اذعان داشت: “دیفای که تا کنون در حال ساخت یک سیستم مالی جایگزین با دسترسی بیشتر بوده، عمدتا از طریق برنامه‌های غیرمتمرکز در شبکه اتریوم ساخته می‌شود. این تحولات، آینده مالی را نشان می‌دهد و بسیار امیدوارکننده است.”

تغییرات عمده اتریوم شامل چه مواردی خواهد بود؟

استخراج رمزارز، انرژی و منابع طبیعی را مصرف می‌کند و این موضوع دلیلی است که ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا برای توقف معامله با بیت‌کوین در اوایل سال جاری مطرح کرد.

اما در حالی که بیت‌کوین به دلیل اثرات قابل توجه آن بر محیط‌زیست بازخواست شد، اتریوم پیش از این اعلام کرده بود قصد دارد بازسازی فناوری اساسی انجام دهد که مصرف انرژی را تا ۹۹درصد کاهش می‌دهد.

یکی از سرمایه‌گذاران اعلام کرد که انتظار دارد اتریوم ۲ به طور کامل تا پایان سال ۲۰۲۱ آماده شود؛ اقدامی که این رمزارز را به یکی از سازگارترین‌ها با محیط‌زیست در نوع خود تبدیل می‌کند.