3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

روحانی: «این» نماد شکست تحریم هاست / زنگنه : تحریمها باعث توقف طرح‌های زیست محیطی شد

روحانی گفت: سخت ترین تحریمها را علیه مردم اعمال می کنند؛ اما زندگی مردم و توسعه ایران ادامه دارد!

رئیس جمهور در مراسم بهره برداری از مرحله سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس:

به گزارش پارسینه، رئیس جمهور در مراسم بهره برداری از مرحله سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت:  “در آغاز دهه پنجم انقلاب، ملت با شور و نشاط بهمن ۵۷ در همه صحنه‌ها حاضر هستند”.

روحانی اضافه کرد: برای دشمن دردناک است در شرایطی که به قول خودشان سخت‌ترین تحریم‌ها را بر ایران اسلامی تحمیل کرده اند، تنها در ۲۴ ساعت گذشته و در یک استان، در کنار ده‌ها طرح عمرانی، ۳ طرح بزرگ و مهم ملی را افتتاح می‌کنیم و این به معنای حرکت خروشان ملت در مسیر خودکفایی و عظمت است.

روحانی گفت: دشمن توطئه دی ۹۶ را آغاز کرد به خیال اینکه دی ۹۷ خودش در تهران باشد! وی اضافه کرد:  دشمن توطئه می‌کند تا ما را از توسعه بازدارد؛ اما تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۳ طرح بزرگ ملی در استان هرمزگان افتتاح شد. علیرغم توطئه‌ها و تحریم ها، بنزین را به قدر نیاز و بالاترین کیفیت تولید کردیم.

رئیس جمهور گفت: دشمنی که سنگ پرت می‌کند، شیشه‌ای شکسته و خسارتی هم وارد می‌شود. در عملیات بدر فقط یک هواپیمای عراقی را با پدافند زدیم؛ اما تا آخر فروردین ۶۵ تعداد ۱۵۰ هواپیمای عراقی را سرنگون کردیم. در زمان جنگ هر روز پالایشگاه‌ها بمباران می‌شد، اما صادرات نفت قطع نشد. همه دنیا به صدام کمک کردند، ولی ایستادیم. در زمان جنگ مردم سختی و زندگی کوپنی را پذیرفتند، اما امام و کشور را تنها نگداشتند.

اگر زمان جنگ هم عده‌ای می‌جنگیدند و عده‌ای در تهران آنان را بازخواست می‌کردند؛ به نتیجه نمی‌رسیدیم. جنگ اقتصادی از جنگ نظامی سخت‌تر است. انتخابات ۴ سال یکبار است تا ملت به هر دیدگاهی رای داد، کشور بر آن مبنا اداره شود.

در شرایط عادی نیستیم؛ قطعا در جنگ اقتصادی دشمن وادار به عقب نشینی خواهد شد. حجت الاسلام حسن روحانی روز دوشنبه در مراسم بهره برداری از مرحله سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس، با اشاره به اینکه ندیدن کار‌های بزرگ و برجسته کردن نقص‌های کوچک، اقدامی اخلاقی و انقلابی نیست، اظهارداشت: حرکت شتابان توسعه در کشور به رغم تلاش‌های دشمنان، بیانگر تلاش یک ملت بزرگ و شکست دشمنانش است.

از سوی دیگر بیژن زنگنه در این مراسم گفت: افزود: با به مدار آمدن پالایشگاه ستاره خلیج فارس این ظرفیت به ٢.١ میلیون بشکه رسیده است. به عبارت دیگر ظرفیت پالایشی کشور ٢٠ درصد افزایش یافته است. وی درباره ظرفیت تولید بنزین در کشور توضیح داد: ظرفیت تولید بنزین در سال ۱۳۹۱، ٥٢ میلیون لیتر بوده که با اضافه کردن اکتان افزا به ٥٨ میلیون لیتر می‌رسید. این میزان در سال جاری به ١٠٥میلیون لیتر رسیده است و تا پایان سال از ١٠٥میلیون لیتر نیز بیش‌تر خواهد شد. ظرفیت تولید بنزین طی پنج سال دو برابر شده است.

وزیر نفت با اشاره به تحریم‌های آمریکا، گفت: این بار برعکس گذشته که آمریکا برای واردات بنزین ایران مشکل ایجاد کرده بود، نتوانست ایران را با بنزین تهدید کند.زنگنه از توانایی ایران برای صادرات بنزین خبر داد و افزود: عمداً صادر نمی‌کنیم، زیرا می‌خواهیم ذخایر خود را افزایش دهیم. از مهرماه سال جاری واردات بنزین قطع شده و در بودجه سال آینده هم ردیفی برای واردات بنزین نیست.

وی در ادامه با بیان این‌که در سال ٩١، بنزین با کیفیت یورو در کشور تولید نمی‌شد، اظهار کرد: در حال حاضر در پالایشگاه‌های اراک و اصفهان، روزانه ٢٨ میلیون لیتر، در پالایشگاه بندرعباس روزانه١٢ میلیون لیتر و در پالایشگاه تبریز روزانه سه میلیون لیتر بنزین یورو ٤ و ٥ تولید می‌شود که با احتساب تولید پالایشگاه ستاره، روزانه ٧٦ میلیون لیتر بنزین یورو ٤ و ٥ تولید می‌شود.

زنگنه هم‌چنین با بیان این‌که به دلیل تحریم آمریکا نمی‌توان از فاینانس اروپا و سایر کشور‌ها برخوردار شد، افزود: در این راستا طرح‌های زیست محیطی به دلیل فشار‌های آمریکا که مدعی حفاظت از محیط زیست است، متوقف شده است. وزیر نفت درباره تولید نفت گاز (گازوئیل) یورو گفت: میزان تولید نفت گاز یورو در سال ۱۳۹۱، شش میلیون لیتر بوده که این میزان در حال حاضر، ٤٤ میلیون لیتر است و تولید گازوئیل یورو هفت برابر شده است.

وزیر نفت با بیان این‌که فاز چهارم پالایشگاه ستاره خلیج فارس آماده کلنگ‌زنی است، اظهار کرد: می‌توانستیم از رئیس جمهور بخواهیم کلنگ‌زنی کند، اما نخواستیم کار نمایشی کنیم.