3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

روز نسبتا سبز رمزارزها

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین یک درصد رشد کرد و به حدود 3590 دلار رسید. این قیمت نسبت به هفت روز پیش اما 1.8 درصد پایین‌تر بوده و ارزش کل بازار بیت کوین را به 666 میلیارد دلار رسانده است.

در 24 ساعت گذشته همچنین 931 هزار بیت کوین به ارزش 33 میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده و تعداد کل بیت‌کوین‌های جهان هم به 18 میلیون و 737 هزار و 637 واحد رسیده است. 

اتریوم هم 1.7 درصد بالا رفت و به 2351 دلار رسید. این قیمت نسبت به هفته گذشته هنوز 13.6 درصد پایین‌تر است. باینانس کوین نیز 1.6 درصد و کاردانو 3.8 درصد رشد کردند و به ترتیب 337 دلار و 1.44 دلار در حال خرید و فروش شدن هستند، اما قیمت این ارزها هم نسبت به هفت روز پیش بیش از 14 درصد افت کرده‌اند. 

در میان ارزهای مجازی مطرح دوج کوین بیشترین افت را نسبت به هفت روز پیش داشته و 16.3 درصد کاهش قیمت داشته است. البته قیمت این ارز مجازی نسبت به دیروز 1.4 درصد رشد کرده و هم اکنون 31 سنت در حال معامله است. 

یکی از نکته‌های حائز اهمیت در معاملات امروز حجم کم مبادلات ارزهای مجازی در جهان بوده به گونه‌ای که تنها در 24 ساعت گذشته 78 میلیارد دلار در این بازار پول جابجا شده است که طی ماه‌های گذشته در کمترین سطوح قرار دارد. ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی هم امروز به 1501 میلیارد دلار رسید و تعداد ارزهای مجازی در حال معامله هم به 10 هزار و 410 نوع رسیده است.