3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

روند کاهشی قیمت طلای جهانی ازسرگرفته شد

روند کاهشی قیمت طلای جهانی ازسرگرفته شد
ایران اکونومیست- قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی که سرمایه گذاران در آستانه نشست بانک مرکزی آمریکا محتاط بودند، کاهش پیدا کرد.

 بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری با ۰.۱ درصد کاهش، به ۱۷۶۲ دلار و هشت سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز دوشنبه در پی متزلزل شدن بازارهای سهام جهانی و تقویت تقاضا برای داراییهای امن، از ۱۷۴۱ دلار و ۸۶ سنت که پایین ترین قیمت یک ماه اخیر بود، بهبود یافته بود.

در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا ثابت بود و در۱۷۶۳ دلار و ۷۰ سنت ایستاد. بهای معاملات این بازار شب گذشته با ۰.۸ درصد افزایش، در ۱۷۶۵ دلار و ۴۰ سنت بسته شد.

طلا پوشش ریسک در برابر تورم و کاهش ارزش پول که ناشی از تدابیر محرک مالی است، شناخته می شود. موضع موافق تحکیم سیاست پولی از سوی بانک مرکزی آمریکا جذابیت سرمایه گذاری در طلا را ضعیف می کند و افزایش نرخهای بهره هزینه نگهداری این فلز ارزشمند که دارایی بدون بازدهی است را افزایش می دهد.

کایل رودا، تحلیلگر شرکت آی جی مارکت گفت: در کوتاه مدت ممکن است ما شاهد اندکی اوج گرفتن قیمت طلا به دلیل مشکلات اخیر یک سازنده املاک چینی و پیامدهای آن بر رشد اقتصاد چین باشیم اما در بلندمدت ریسکها همچنان به سمت نزول متمایل هستند زیرا شاهد آن هستیم که بانک مرکزی آمریکا تمایل دارد به سمت عادی سازی سیاست پولی حرکت کند که معمولا فضای خوبی برای طلا نیست.

بر اساس گزارش رویترز، بانک مرکزی آمریکا احتمالا پس از پایان نشست سیاست پولی خود در روز چهارشنبه دورنمایی درباره زمان افزایش نرخهای بهره آمریکا در مدت سه سال آینده فراهم می کند.

به گفته وانگ تائو، تحلیلگر فنی رویترز، اونس طلا ممکن است حمایت در سطح ۱۷۴۴ دلار را امتحان کند و اگر این سطح شکسته شود، ممکن است باعث شود طلا به محدوده ۱۷۲۴ تا ۱۷۳۶ دلار عقب نشینی کند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۱ درصد افزایش، به ۲۲ دلار و ۲۷ سنت رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۰.۷ درصد افزایش، به ۸۹۵ دلار و ۸۲ سنت رسید. بهای معاملات این فلز روز دوشنبه به پایینترین حد از ژوئن سال ۲۰۲۰ سقوط کرد. بهای هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰.۵ درصد افزایش، ۱۸۹۵ دلار و ۸۲ سنت معامله شد.

 ایسنا