فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

رکوردشکنی تازه اتریوم / عقب‌نشینی بیت‌کوین !

رکوردشکنی تازه اتریوم / عقب‌نشینی بیت‌کوین !
اقتصادنیوز : اقتصادنیوز: امروز طلا و بیت‌کوین روندی کاهشی را تجربه کردند، اما اتریوم رکوردی تازه را ثبت کرد.

رکوردشکنی تازه اتریوم /  عقب‌نشینی بیت‌کوین !

به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت طلا صبح جمعه در آسیا کاهش یافت، اما روند قیمت آن برای سومین هفته متوالی افزایشی باقی ماند. 

امروز در معاملات آتی، طلا با 0.28 درصد کاهش به 1797.55 دلار رسید اما تا این لحظه به طور کلی این هفته 0.3 درصد افزایش یافت. دلار که به صورت سنتی معکوس طلا حرکت می کند، در روز جمعه هر چند افزایشی  بود، اما به سمت سومین کاهش هفتگی خود حرکت کرد.

داده های منتشر شده روز پنجشنبه در ایالات متحده نشان می‌دهد که تولید ناخالص داخلی  2 درصد کمتر از پیش‌بینی‌ها و انتظارات نسبت به سه ماه گذشته، رشد داشته است، در حالی که شاخص قیمت تولید ناخالص داخلی 5.7 درصد در سه ماهه اخیر نسبت به سه ماهه گذشته سال 2021 رشد کرده است.همچنین در آماری دیگر اعلام شده است281هزار نفر به جویندگان کار در هفته اخیر اضافه شده است.

سرمایه گذاران اکنون منتظر سیاست‌های فدرال رزرو هستند که قرار است در 3 نوامبر(۸آذر)  به صورت عمومی اعلام شود، در حالی که بانک مرکزی اروپا (ECB) تصمیم خود را در روز پنجشنبه اعلام کرد. اگرچه کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، تورم بالاتر را تایید کرد، اما گمانه‌زنی‌های بازار نشان از آن دارد که پیش‌بینی‌های گذشته در باره افزایش نرخ بهره در سال 2022 به دلیل فشارهای تورمی، احتمالا محقق نخواهد شد.

در همین حال، بر اساس نظرسنجی روز پنجشنبه رویترز، سرمایه گذاران پیش بینی های خود را از قیمت طلا برای سه ماهه پایانی 2021 و تا سال 2022 را تعدیل کرده‌اند.

gold (1)

رکورد اتریوم

مایکرواستراتژی در سه‌ماهه سوم سال جاری ۲۰۲۱، ۹هزار بیت کوین خریداری کرد.همچنین مسترکارد در حال همکاری با پلتفرم بکت است تا امکان ارائه خدمات مبتنی بر رمزارزها را برای بنگاه های تجاری و بانک‌های کوچک برای مشتریان خود فراهم کند.

اتر (ETH) روز جمعه به بالاترین حد خود رسید. بر اساس داده‌های کوین دسک، توکن بومی بلاک چین اتریوم در ساعات اول آغاز بازار آسیا به 4هزار و 402 دلار افزایش یافت و از بالاترین رکورد قبلی 4هزار و 379 دلاری را که در ماه می(خرداد) ثبت شده بود، عبور کرد.

این در حالی است که بیت کوین افت اندکی را تجربه کرد.

coindesk-BTC-chart-2021-10-29 (1)

coindesk-ETH-chart-2021-10-29