3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ریزش دوباره ارزش بیت کوین

به دنبال تصمیم سومین بانک بزرگ چین مبنی بر ممنوعیت تمامی تراکنش‌های مربوط به رمزارزها از جمله بیت کوین، شوک دیگری به بازار وارد شد و قیمت بیت کوین در عرض چند دقیقه ریزش حدود ۱۰۰۰ دلاری را تجربه کرد. بانک «کشاورزی» چین در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که در صورت تخطی، تراکنش مربوطه تعلیق و حساب فرد خاطی مسدود می‌شود.

به گزارش برنا؛ بازار رمزارزها دوران پرتنشی را سپری می‌کند. به گفته برخی تحلیلگران بازار، محدودیت‌های جدید چین نه تنها در نوسان قیمت بیت کوین بی‌تاثیر نبوده‌اند، اتفاقا نقش مهمی در این میان بازی می‌کند. دقایقی پس از آنکه سومین بانک بزرگ چین با انتشار اطلاعیه‌ای از ممنوعیت‌های جدیدی برای معاملات رمزارزها و بیت کوین خبر داد، قیمت این رمزارز محبوب به حدود ۳۲ هزار دلار کاهش یافت. باید دید این روند نزولی ادامه پیدا خواهد کرد یا مسیر دیگری را ادامه خواهد داد. در زمان نوشتن این مطلب قیمت بیت کوین با افت ۷.۵۳ درصدی طی یک روز به حدود ۳۲,۹۰۰ دلار رسیده است.

برخی تحلیلگران بازار ریزش حدود ۱۰۰۰ دلاری بیت کوین را به تصمیم سومین بانک بزرگ چین مرتبط می‌دانند و برخی دیگر نیز چنین نظری ندارند و می‌گویند مدتی است بیت کوین در چنین وضعیتی قرار دارد و چنین اخباری تنها می‌تواند باعث ایجاد هیجان‌های مقطعی در بازار شود و تاثیر بلندمدتی بر روند قیمت‌ها ندارند.

این نخستین باری نیست که محدودیت‌هایی از سوی چین برای فعالان بازار رمزارز مطرح می‌شود و پیش از این نیز خبر متوقف کردن فعالیت ماینرها و اعمال محدودیت‌های بانکی برای مشتریان، نوسانات دیگری را در بازار ایجاد کرده بود. گفتنی است با توقف فعالیت ماینرها در چین، نرخ هش ریت بیت‌کوین به کمترین میزان خود طی ۸ ماه گذشته رسیده است. همین مساله باعث کاهش درآمد ماینرها شده است.

گفتنی است میزان هش ریت نشان می‌دهد ماینرها چقدر در حال فعالیت و تایید تراکنش هستند و کاهش میزان هش ریت به معنی کاهش امنیت شبکه بیت کوین است. باید دید آیا نهایتا بیت کوین می‌تواند از سلطه چین خارج شود یا خیر.

در حال حاضر اخبار ضد و نقیضی مبنی بر حذف اطلاعیه بانک کشاورزی چین در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، هرچند نمی‌توان چندان به آن‌ها اعتماد کرد.

بیشتر بخوانید:

  • روزهای بلاتکلیفی بیت‌کوین
  • نفوذ اف بی آی ارزش بیت‌کوین را کاهش داد