مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

 ساخت تونل ضدعفونی کننده برای ویروس کرونا – گیت هوشمند ضد عفونی استیم پاور

تونل ضدعفونی کننده هوشمند استیم پاور می‌تواند در ورودی اماکن مختلف با مه‌پاشی مواد ضد عفونی کننده، تمامی سطوح افراد را در حین ورود و خروج از این گیت، از انواع آلودگی‌ها خصوصا ویروس‌ها از جمله ویروس کرونا ضدعفونی کند. این تونل محفظه مخصوصی برای ضدعفونی کردن دست از ویروس کرونا نیز دارد.

شرکت تولیدی استیم پاور در راستای کمک به مبارزه با انتشار ویروس کرونا به تولید تونل ضدعفونی کننده دست یافته است. این تونل یا گیت ضدعفونی کننده می‌تواند در ورودی اماکن مختلف از ادارات و کارخانجات گرفته تا بانک‌ها و فروشگاه‌ها و حتی منازل و آپارتمان‌ها نصب شود و افراد را در حین ورود و خروج از این گیت، از انواع آلودگی‌ها خصوصا ویروس‌ها از جمله ویروس کرونا ضدعفونی کند.

این تونل ضدعفونی کننده به طوری طراحی شده است که تمامی اندام فرد را از سر تا پا مورد مه‌پاشی مواد ضدعفونی کننده قرار می‌دهد و محفظه‌ای مخصوص برای ضدعفونی کردن دست‌ها نیز در آن تعبیه شده است. این تونل ضدعفونی کننده به محض نزدیک شدن فرد به این گیت ضدعفونی کننده، با توجه به سنسورهای نصب شده در آن حضور فرد را تشخیص می‌دهد و با ۱۶ نازل از زوایای مختلف شروع به پاشیدن مواد ضدعفونی کننده روی تمامی بدن فرد می‌کند، سپس فرد در اواسط تونل دست‌های خود را به مدت سه ثانیه در محفظه مخصوص ویروس کشی از دست قرار می‌دهد و با استریل شدن دست به دلیل پاشیدن مواد ضد عفونی کننده، فرد از تونل خارج می‌شود. این محصول می‌تواند نقش شایانی در کنترل شیوع ویروس کرونا داشته باشد و امنیتی قابل ملاحظه برای کارکنان ادارات و صنایع مختلف و نیز ساکنین آپارتمان‌ها و ساختمان‌ها به همراه آورد.

این محصول توانسته است با حفظ استانداردها و کیفیت بالای خود در تولید، تاییدیه فنی مرکز نوآوری شهری تهران (تینو) را به لحاظ فنی، عملکرد، کارایی و رعایت استانداردهای لازم جلب کند و مورد تایید بخش فنی مرکز نوآوری و فناوری‌های هوشمند شهری (تینو) است.

ضدعفونی کرونا

در حال حاضر بانک گردشگری، سازمان زندان‌ها، بانک سامان، شهرداری منطقه 4 تهران، برخی شعب سازمان تامین اجتماعی تهران، دایتی، شرکت پالایش نفت چی و برخی آزمایشگاه‌های پزشکی مستقر در تهران از این محصول برای ضدعفونی کردن افراد در حین ورود و خروج از اماکن و ادارات خود استفاده کرده‌اند و به گفته مدیر عامل این شرکت، مشتریان استیم پاور از سازمان‌ها و ادارات مختلف با سرعت بسیار بالایی در حال افزایش است.

مدیر عامل شرکت استیم پاور افزود: «با توجه به درخواست بالای مردم عزیزمان برای سفارش این دستگاه، اولویت ما در تولید و تحویل این دستگاه با سازمان‌های بخش بهداشت و درمان است و فرآیند تولید و تحویل این دستگاه در کمترین زمان با حفظ اولویت بخش درمان انجام می‌شود. این دستگاه با وجود حجم کم و ابعاد مناسب خود، از توان و کارایی بسیار بالایی برخوردار است و همین موضوع باعث شده است این دستگاه هم پاسخگوی نیاز افراد عادی در ورودی آپارتمان‌ها باشد، و هم پاسخگوی نیاز افراد در مقیاس صنعتی.»

از امکانات این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 16 نازل مه پاشی تعبیه شده برای پوشش دادن کل سطوح خارجی فرد

این آخرین نوآوری شرکت استیم پاور در حوزه محصولات صنعتی در حوزه نظافت است. پیش از تولید تونل ضد عفونی کننده، آخرین محصول استیم پاور در حوزه مبارزه با ویروس کرونا، بخارشوی صنعتی پرتابل دولیتری بود که می‌توان از آن برای نابودی کرونا روی تمامی سطوح (قابل استفاده در منزل و ادارات و کارخانجات) استفاده کرد. این دستگاه بخارشوی صنعتی در تمام صنایع که نیاز به نظافت دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد از جمله هتل، رستوران، مترو، بیمارستان، کارواش، جایگاه سوخت، هواپیما، کارخانجات، ساختمان، مرکز خرید، پارکینگ‌ها.