فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

سخنان ضد ایرانی رقیب نتانیاهو در نشست آیپک

«بنی گانتز» رقیب انتخاباتی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه در سخنانی ضد ایرانی، اعلام کرد که برای متوسل شدن به زور علیه ایران به منظور کنترل این رقیب منطقه ای، درنگ نخواهم کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن، وی که در نشست سالانه کمیته روابط عمومی آمریکا و رژیم صهیونیستی (آیپک) سخن می گفت، در ادامه ادعاهای بی اساس خود گفت: از این تریبون به نظام ایران می گویم، به شما اجازه نخواهیم داد که خود را در سوریه تثبیت کنید و به سلاح هسته ای دست یابید.
این مقام صهیونیستی افزود: تحت نظارت من، شما به قدرتی منطقه ای تبدیل نخواهید شد و من در استفاده از زور در شرایط و زمان لازم، تردید به خود راه نخواهم داد.
گانتز همچنین با اشاره به دیدگاه خود در مورد چشم انداز صلح با فلسطینی ها، مدعی شد که ارتش رژیم صهیونیستی همواره امنیت در کرانه باختری را تحت کنترل دارد.
وی با اعلام اینکه بیت المقدس، پایتخت رژیم صهیونیستی خواهد ماند، افزود: مسئولیت تامین امنیت سرزمین اسرائیل، در دستان نیروهای اسرائیلی خواهد بود.
گانتز در میان تلاش های نتانیاهو برای برقراری ارتباط با اعراب خلیج فارس به منظور مقابله با ایران، درخصوص مذاکره با جهان عرب، اعلام آمادگی کرد.
آیپک یکی از بزرگترین گروه های لابی واشنگتن – تل آویو در آمریکا است. این گروه لابی با بیش از 100 هزار عضو هر ساله میلیون‌ها دلار خرج سرمایه‌گذاری برای نفوذ در سیاست‌های دولتی و قانونگذاری آمریکا به نفع صهیونیست ها می‌کند.
در همین حال، دهها تن از حامیان حقوق فلسطینی ها دراعتراض به نژادپرستی و مخالفت با آیپک، در محل برگزاری نشست سالانه این گروه در واشنگتن تظاهرات کردند.