فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

سریال وست ورلد به یک بازی واقعیت مجازی تبدیل می‌شود

هنوز زمان زیادی تا پخش فصل سوم سریال «وست ورلد» (Westworld) باقی مانده است و شبکه HBO هم به منظور سرگرم کردن هواداران و پر کردن فاصله بین فصل دوم و سوم تصمیم گرفته تا با همکاری استودیو Survios یک بازی واقعیت‌مجازی با اسم Westworld Awakenings  بسازد. قصه بازی به موازات اتفاقات مهم دو فصل اول روایت می‌شود. از آنجایی که قصه‌ی بازی در ادامه درگیری‌های میزبان‌ها و اعضای دلوس به وقوع می‌پیوندد، بازی‌کننده‌ها می‌توانند اطلاعات مهمی راجع به «دلوس» (Delos) و سرنوشت سایر کاراکترهای سریال به دست بیاورند.

در این بازی کنترل کاراکتر «کیت وستون» – یک اندروید بایومکانیکی – را به عهده می‌گیرید و وظیفه دارید تا به عنوان شخصیت مرکزی داستان، از داستان یک قتل مشکوک پرده بردارید. طبق گفته کسانی که بازی را تجربه کرده‌اند، در ابتدا باید محل قتل را بررسی کنید و با پیدا کردن سرنخ‌ها از اتفاقات سر در بیاورید. گفته شده که بازی از آثاری مثل Gone Home و المان‌های ترسناک مجموعه Amnesia الهام گرفته است و تمرکز آن بیش‌تر روی بعد درام و دلهره‌آور داستان است؛ بنابراین نباید انتظار یک بازی اکشن با مکانیک‌های تیراندازی را داشته باشیم.

بازی Westworld

Westworld Awakening هم‌اکنون برای هدست‌های HTC Vive و Oculus روی استیم منتشر شده است. شاید سریال وست‌ورلد به پیچیدگی داستان و کاراکترهایش معروف باشد و خیلی‌ها نتوانند در ابتدای کار مفهوم کلی آن را به سادگی متوجه شوند. با این همه داستان بازی قرار نیست مسیر سریال را دنبال کند و قصه‌ی آن به صورت ساده و مستقیم روایت خواهد شد. به گفته سازندگان، بازی نکات و جزئیات زیادی را برای هواداران در خود جای داده است و حتی شاید سرنخ‌هایی از فصل سوم سریال هم ببینیم.

فصل سوم سریال وست‌ورلد در سال ۲۰۲۰ پخش خواهد شد.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ