مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

سقوط بیت‌کون به کانال ۲۰ هزار دلار!

ارزش بیت کوین با ۶ درصد کاهش تا ۳۲۹۲۰ دلار پایین آمده و برخی پیش‌بینی می‌کنند در صورت عدم ورود سرمایه‌گذاران سازمانی تا ۲۰ هزار دلار سقوط می‌کند.

به گزارش برنا، قیمت بیت کوین در روز پنجشنبه ۶ درصد پایین آمد و به ۳۲۹۲۰ دلار رسید. اتریوم و دوج کوین نیز به ترتیب ۲۲۰۰ دلار و ۲۱ سنت معامله شدند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا زمان بیشتری برای بررسی درخواست موسسه اسکای بریج کپیتال برای تاسیس یک صندوق معامله بیت کوین می‌خواهد. قانون گذاران آمریکا حساسیت شدیدی نسبت به تایید چنین سرمایه‌گذاری‌هایی دارند. تایید این درخواست باعث می‌شود سرمایه‌گذاران بدون اینکه مالک بیت کوین باشند، به بازار آن دسترسی پیدا کنند.

قیمت بیت کوین مدت هاست در محدوده ۳۰ هزار دلار قرار دارد و نسبت به ۶۵ هزار دلاری که در آوریل معامله می‌شد کاهش یافته است. برخی تاجران پیش‌بینی می‌کنند ارزش بیت کوین در بلند مدت افزایش یابد. اما برخی دیگر می‌گویند بیت کوین در صورت عدم ورود سرمایه‌گذاران سازمانی تا ۲۰ هزار دلار سقوط می‌کند.

با وجود اینکه گاهی از بیت کوین به عنوان یک پشتوانه ایمن یاد می‌شود، اما این ارز مجازی در تمام سال میلادی نوسان داشته و نسبت به سایر سرمایه‌ها کاهش بیشتری را تجربه کرده است.

بیشتر بخوانید:

  • چشم انداز مثبتی از بیت کوین دیده نمی‌شود/ بیت کوین‌ها مقررات درستی ندارند و بانک مرکزی را دور می‌زنند/ بیت کوین با نظم دهی و قانون‌گذاری مشکل جدی دارد
  • پذیره نویسی صندوق تخصصی طلا در آینده نزدیک انجام می شود