3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

سقوط بیت‌ کوین به کانال ۲۰هزار دلاری ممکن است؟

اقتصاد آنلاین – مهسا نجاتی؛ به گزارش بلومبرگ، به گفته استراتژیست‌هایی که شاهد فروش بیشتر رمزارزها هستند، هفته بد دیگری برای بیت‎‌کوین ممکن است در راه باشد.

به گفته برخی از تحلیلگران بازار، ضعف بیشتر در قیمت بیت‌کوین ممکن است منطقه 20هزار دلاری را به عنوان هدف نزولی در نظر بگیرد. این رمزارز در هفته جاری 7درصد افت را تجربه کرده و اکنون در کانال 34هزار دلاری مورد معامله قرار می‌گیرد.

ادوارد مویا، تحلیلگر ارشد بازار اذعان داشت: “بزرگترین رمزارز جهان در میان ترس از قوانین ایالات متحده، به طرز خطرناکی در حال نزدیک شدن به کانال 30هزار دلاری است و با شکسته شدن خط مقاومت 30هزار دلاری ممکن است شاهد حجم عظیمی از فروش باشیم.”

بیت‌کوین از زمان ثبت رکورد بالاترین قیمت خود در ماه آوریل تا کنون حدود 30هزار دلار افت را تجربه کرده که ناشی از سرزنش ایلان ماسک به دلیل مصرف بالای انرژی آن و اعمال قوانین محدودیتی جدید برای مبادلات در چین بوده است. از طرفی، توانایی مقامات ایالات متحده برای بازگرداندن باجی که به عاملان حمله سایبری به شرکت کلونیال پایپلاین پرداخت شده بود، این عقیده را از بین برد که رمزارزها از اختیار دولت خارج است. این موضوع تا حدودی توانست اعتماد طرفداران بیت‌کوین را جلب کند.

تعدادی از استراتژیست‌های فنی اظهار داشتند در صورتی که بیت‌کوین بیشتر از قیمتی که اکنون دارد سقوط کند، منطقه 20هزار دلاری به عنوان سطح کلیدی بعدی خواهد بود. با این حال سایرین در خصوص چشم‌انداز بلندمدت اطمینان دارند.

به عنوان مثال، شرکت MicroStrategy فروش اوراق قرضه پربهره را از 400میلیون دلار به 500میلیون دلار افزایش داد تا هزینه خرید بیت‌کوین بیشتر را تامین کند. MicroStrategy شرکتی است که بیشترین چشم‌انداز صعودی را نسبت به رمزارزها دارد. از طرفی، در السالوادور نیز رییس‌جمهور این کشور بیت‌کوین را به صورت قانونی تصویب کرد.

با این حال، حدود یک هفته پس از صعود بیت‌کوین به بالاترین حد خود در اواسط ماه آوریل، پروز استدلال کرده بود که چشم‌انداز صعودی این رمزارز بسیار چالش‌برانگیز به نظر می‌رسد.

پروز در یادداشت خود در روز سه‌شنبه نوشت: “تا چه اندازه می‌تواند پایین بیاید؟”. واضح‌ترین پاسخ، ادامه روند اصلاحی آن تا کانال 20هزار دلاری، به عبارت دیگر بازگشت به کانال 20هزار دلاری است.

در نمودار ارائه شده، روند تغییر قیمت بیت‌کوین را مشاهده می‌کنید؛

535c7b66-3639-489b-8daf-dee0aa9e096b