فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

سقوط قیمت بیت‌کوین ادامه دارد

گروه اقتصادی: کل ارزش ارزهای مجازی ۲۶.۴۳ میلیارد دلار به صورت روزانه پس از سقوط ۳۰ درصدی قیمت نفت کاهش یافت و این روند کاهش ادامه دارد.

به گزارش تسنیم، ازارهای ارز مجازی هم پس از پایین آمدن قیمت نفت و کاهش بیشتر بازار سهام  سقوط کردند.  ارزش سرمایه این بازار یا کل ارزش ارزهای مجازی  ۲۶.۴۳ میلیارد دلار نسبت به روز قبل کاهش یافت و این روند کاهش ادامه دارد. بیت کوین، بزرگترین ارز مجازی از نظر ارزش، طی  ۲۴ ساعت ۱۰ درصد کاهش قیمت داشت.
 کاهش شدید ارزش بازار ارز مجازی پس از آن اتفاق افتاد که قیمت شاخص بین المللی نفت خام برنت ۳۰ درصد پایین آمد و به ۳۱.۰۲ دلار در هر بشکه رسید، یعنی پایین‌ترین حد از فوریه ۲۰۱۶.عربستان سعودی پس از شکست مذاکرات ائتلاف اوپک در وین، قیمت رسمی فروش نفت خود را پایین آورد و باعث آغاز یک جنگ قیمت شد. قیمت نفت برنت از آن زمان رو به کاهش گذاشته است. در همین حین بازار سهام در ژاپن و هنگ کنگ سقوط کرد و بازار بورس آمریکا در نخستین ساعات روز دوشنبه کاهش شدیدی داشت.ازش اتریوم، XRP و بیتکوین کش، از دیگر سکه های دیجیتال بزرگ در دنیای ارز مجازی، هم کاهش یافت. علی رغم کاهش قیمت بیت کوین در روز دوشنبه، این ارز مجازی ۹ درصد به صورت سالانه افزایش قیمت داشته است. تغییرات بزرگ در قیمت ارز مجازی عجیب نیست. کلا ارز دیجیتال را به بی ثباتی می شناسند. جهان چو، یکی از موسسان کنتیک کپیتال و سرمایه گذار در استارتاپ های بلاک چین در عین حال مدعی شد: « ما انتظار داریم شوک های مربوط به سلامتی و مسائل مالی بی‌ثباتی بیشتری ایجاد کنند. ولی در نهایت سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت در آینده دیجیتال توصیه می شود. بیت کوین یک سرمایه کلیدی است که خرید آن می تواند یک استراتژی برنده باشد».