فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

سقوط قیمت طلا برای دومین روز متوالی + تحلیل تکنیکال

سقوط قیمت طلا برای دومین روز متوالی + تحلیل تکنیکال
قیمت طلا که طی روز های ابتدایی هفته توانسته بود صعود قابل توجهی را از خود نشان داده و به سطوح بالای گذشته دست پیدا کند بار دیگر در حال تجربه یک روند نزولی است.

سقوط قیمت طلا برای دومین روز متوالی + تحلیل تکنیکال

رشد مجدد ارزش شاخص دلار آمریکا و فاصله گرفتن آن با پایین ترین سطح یک ماهه باعث شد تا قیمت کالا های وابسته به دلار مانند طلا به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کند.

سرمایه‌گذاران پیش از گزارش مهم تولید ناخالص داخلی سه ماهه سوم ایالات متحده که اواخر این هفته منتشر می‌شود تمایل بیشتری به نگهداری از دلار های خود دارند تا پس از انتشار داده های اقتصادی دست به سرمایه گذاری بزنند.

علاوه بر این موارد، افزایش فشارهای تورمی جهانی و تأثیر منفی بالقوه آن بر بهبود اقتصاد نیز تمایل سرمایه گذاران نسبت به نگهداری از دلار را افزایش داده است.

با این حال پیش بینی می شود که کاهش بازده اوراق ده ساله خزانه داری ایالات متحده از قیمت طلا حمایت کرده و مانع از سقوط شدید آن شود.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان 73649891

از نظر فنی تحلیل تکنیکال طلا به نشان می دهد که طلا در حال تثبیت خود بالا تر از سطح حمایتی 1784 دلاری بوده و در حال حرکت به سمت مقاومت های پیش روی خود می باشد.

طبق نمودار همگرایی فنی فروشندگان نیاز دارند تا قیمت طلا را به زیر حمایت کلیدی آن در عدد 1781 دلار سوق دهند تا روند حرکت ان نزولی شود. دو حمایت 1777 و 1772 دلاری نیز در زیر این عدد از قیمت طلا پشتیبانی می کنند.

از طرف دیگر طلا برای ادامه روند صعودی خود ابتدا لازم دارد از مقاومت نسبتا قدرتمند 1793 دلاری عبور کند. عبور از این مقاومت طلا را به سمت مقاومت های بعدی خود در نقاط 1799 و 1801 دلار خواهد فرستاد.

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید