مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

سلام ۹۸

سلام ۹۸

اردیبهشت ماه دیجیاتو تولد ۵ سالگی خود را جشن می گیرد و این چهارمین تبریک عیدی است که برای شما می نویسم.

۹۷ سال آسانی نبود؛ همگی روزهای پرفشاری را پشت سر گذاشتیم و لحظات را گاهی امیدوار و گاهی ناامید سپری کردیم. اما خبر خوب اینکه قطار زندگی در حرکت است و همیشه می توان به طلوع چشم داشت.

در سال گذشته تیم دیجیاتو (که ای کاش می توانستم از تک تک آن ها در اینجا نام ببرم) تمام تلاشش را به کار بست تا بهترین کیفیت ممکن را برای مخاطبانش به ارمغان آورد. تعداد مقالات منتشر شده در دیجیاتو اکنون به بیش از ۶۵ هزار رسیده و تحریریه با فعالیت در ۲ شیفت کاری و حتی روزهای تعطیل، آخرین رویدادهای دنیای تکنولوژی، علم، بازی و خودرو را در سریع ترین زمان ممکن به اطلاع شما می رساند.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان d8b3d984d8a7d985 dbb9dbb8 6149f471875e7 شبکه ارتباطی راهبردی امکان d8b3d984d8a7d985 dbb9dbb8 6149f471b7df9

از سوی دیگر روزیاتو نیز به عنوان سایت خواهر دیجیاتو، با تنوع بالایی مطالب حوزه سبک زندگی را به انتشار می رساند و اکنون موفق شده به بازدید ماهانه بیش از ۳ میلیون کاربر دست پیدا کند. در سال گذشته همچنین پروژه تولد عضو جدید خانواده دیجیاتو نیز کلید خورد و تیمی جوان و پرانرژی گرد هم آمدند تا یکی از محبوب ترین بخش های کنونی سایت را هویتی جدید بخشند و رسانه ای تخصصی را در سال ۹۸ رقم زنند.

سال ۹۸ سالی سرنوشت ساز برای بسیاری از کسب و کارهای ایرانی خواهد بود. همه شرکت ها (از جمله رسانه ها) باید مسیر درآمدی و توسعه خود را متحول کنند تا بتوانند از امواج متلاطمی که انتظارشان را می کشند، به سلامت عبور کنند. بر همین اساس دیجیاتو نیز مجبور است رسانه ای قدرتمندتر و متعهدتر به خانواده اش (شما و تیمش) باشد.

در طی سال های اخیر رابطه ای دو طرفه با یکدیگر داشتیم، شما انرژی بخش قلم هایمان بودید و ما نیز عاشقانه برایتان می نوشتیم. اما در سال ۹۸ کفه این ترازو به سمت شما بیشتر سنگینی می کند. در سالی که ممکن است سختی های بسیاری داشته باشد، این شما هستید که تعیین می کنید دیجیاتو، رسانه محبوب شما خواهد بود یا نه.

پس مثل همیشه با بازخورد هایتان در کنارمان باشید، اشتباهاتمان را گوشزد کنید و کمک کنید مسیری که ۵ سال پیش آغاز کردیم را با قدرت ادامه دهیم. ما نیز متعهد می شویم فارغ از هرگونه سختی و دشواری، تمام تلاشمان را بکنیم تا رسانه محبوبتان باشیم.