3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

سوددهی ارزهای دیجیتال به ضرر میلیاردی ختم شد

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری کلاهبرداری که به بهانه مهارت در فعالیت ارز های دیجیتال 10 میلیارد ریال از کاربران فضای مجازی کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

به گزارش برنا؛ سرهنگ داود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ گفت: چندی پیش یکی از کاربران فضای مجازی به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد با فردی که مدعی بود مهارت کافی در فعالیت ارزی دیجتیال دارد در فضای مجازی آشنا شده ام و مبلغ  2 میلیارد و 300 میلیون ریال به حساب وی واریز کرده ام ولی دیگر این فرد پاسخگوی تماس های تلفنی من نمی باشد.

او عنوان کرد: کاراگاهان هویت واقعی وی را شناسایی و مخفیگاه این فرد را در محله های شرقی  تهران شناسایی کردند و پس از هماهنگی های قضائی، وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ اظهار کرد: متهم پس از انتقال به پلیس فتا به 10 فقره کلاهبرداری با همین ترفند اعتراف و اذعان داشت ، به بهانه سود دهی بیشتر ارزهای دیجیتال کلاهبرداری می کرده است.

این مقام سایبری با اشاره به اینکه  کارشناسان ارزش ریال اموال کلاهبرداری شده را 10 میلیارد ریال محاسبه کرده اند افزود: ساده‌ترین و مؤثرترین راه برای مقابله با اقدامات مجرمانه مجرمان سایبری، افزایش سطح آگاهی کاربران نسبت به موضوعات مختلف فضای مجازی بوده و این مهم جز بااحساس مسئولیت و برنامه‌ریزی و صرف زمان کافی محقق نخواهد شد.

سرهنگ گودرزی به کاربران فضای مجازی توصیه کرد: توصیه‌های پلیس فتا را جدی بگیرند و همواره مراقب ترفند کلاهبرداران و سودجویان باشند و در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را از طریق سایت رسمی پلیس فتا به نشانی  www.cyberpolice.ir  اعلام کنند.

بیشتر بخوانید:

  • هشدار؛ کلاهبرداری افراد سودجو با پویش «اطعام ویژه ایتام» در ماه رمضان/ شماره حساب‌های معتبر فقط از طریق رسانه های معتبر اعلام می‌شود/ مردم به حساب‌های شخصی پول واریز نکنند
  • هشدار؛ شبکه‌های اجتماعی بستر امنی برای خرید و فروش ارز دیجیتال نیست/ رمز ارزها در ایران هیچ پشتوانه دولتی ندارد