3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

سکه سد مقاومتی را شکست/ اعلام سقف و کف نرخ‌ها در بازار

بررسی وضعیت بازار طلا در هفته گذشته از نوسان حدود ۵۰ دلاری نرخ اونس در بازارهای جهانی خبر می‌دهد. این در حالی است که شدت نوسان‌ها در بازار داخلی کمتر بود.

به گزارش خبرآنلاین هفته گذشته بازار طلا در حالی کار خود را آغاز کرد که قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار یازده میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بود؛ رقمی که تا پایان هفته با افزایش ۵۰ هزار تومانی قیمت به یازده میلیون و ۹۵۰ هزار تومان رسید. بالاترین قیمت سکه تمام بهار طرح جدید در روز سه شنبه رقم خورد که قیمت آن تا ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان نیز افزایش یافت.

در این هفته نیز نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نوسان چندانی را تجربه نکرد و در حالی هفته را آغاز کرد که نرخ آن یازده میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بود و در روز دوشنبه به ارزانترین نرخ هفته خود یعنی یازده میلیون و ۲۰۰ هزار تومان نیز رسید ولی نهایتا هفته را با قیمت یازده میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به پایان برد.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان d8b3daa9d987 d8b3d8af d985d982d8a7d988d985d8aadb8c d8b1d8a7 d8b4daa9d8b3d8aa d8a7d8b9d984d8a7d985 d8b3d982d981 d988 daa9d981 d986d8b1 6149b954168f2

هر گرم طلای ۱۸ عیار در روز شنبه هفته گذشته یک میلیون و ۱۴۰ هزار و ۳۹۸ تومان قیمت‌گذاری شد و نهایتا هفته را با نرخ یک میلیون و ۱۴۹ هزار و ۴۰۰ تومانی به پایان رساند. طلای در ارزان‌ترین قیمت در هفته گذشته به یک میلیون و ۱۲۷ هزار و ۷۰۲ تومان رسید. این اتفاق در روز یکشنبه رخ داد. گرانترین قیمت طلا نیز به یک میلیون و ۱۵۳ هزار و ۹۵۰ تومان رسیده بود.

هر اونس طلا در بازار جهانی امروز به هزار و ۸۷۵ دلار رسید حال آنکه نرخ آن در آغاز هفته هزار و ۸۷۰ دلار بود. اونس طلا در این هفته و در گرانترین حالت روز دوشنبه به هزار و ۹۰۴ دلار هم رسید. هزار و ۸۶۱ دلار نیز ارزان‌ترین قیمت این هفته اونس طلا در بازارهای جهانی بود.

۲۲۳۲۲۸