3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

سیستم انتخاباتی‌ سوئیس هکرها را به مبارزه طلبید

به گزارش ایران اکونومیست؛ به نوشته روزنامه فرانسوی لوژورنال دو دیمانش، کشور سوئیس یک انتخابات صوری از ۲۵ فوریه تا ۲۴ مارس برگزار می‌کند تا بتواند سیستم جدید رأی گیری الکترونیکی خود را آزمایش کند.

برای این چالش جایزه‌ای تا سقف ۱۳۲ هزار یورو اعلام شده و در این چالش هکرها می‌توانند سعی کنند آرا را دستکاری کنند، میزان آرا را ببینند، آرا را از حالت محرمانه خارج و افشا کنند و تدابیر امنیتی را یا دور بزنند و یا غیر فعال کنند. میزان جایزه این چالش بستگی به میزان نفوذی که هکرها موفق به انجامش شوند، دارد.

جایزه‌ای به ارزش ۴۴ هزار یورو برای هکری خواهد بود که بتواند بدون آنکه شناسایی شود آرا را دستکاری کند. هکری که بتواند محرمانه بودن رای‌ها را نقض کند ۱۰ هزار فرانک سوئیس و کسی که آرا ی الکترونیکی را از بین ببرد ۵ هزار فرانک سوئیس دریافت خواهد کرد.

رأی دهندگان در سوئیس ترجیح می‌دهند بیشتر به روش رأی گیری الکترونیکی و از خانه در فاصله چند هفته قبل ازهر انتخابات، رأی دهند به این علت مقام‌های این کشور می‌خواهند از این سیستم جدید و امنیت آن مطمئن شوند. سیستم رأی گیری الکترونیکی در سوئیس از سال ۲۰۰۴ تا کنون در فاز آزمایشی و در برخی مناطق مختلف مورد استفاده قرار می گرفته است.

گفته شده تا روز پنجشنبه بیش از ۲ هزار هکر برای رقابت در این آزمون ثبت نام کرده‌اند که ۲۶ درصد آنها سوئیسی ۱۵ درصد فرانسوی ۷ درصد آمریکایی و ۵ دصد آلمانی هستند.