فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

شرایط توسعه ارز دیجیتال در کشور فراهم نیست

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در حال حاضر شرایط توسعه ارز دیجیتال در کشور فراهم نشده است، زیرا مجلس باید برای توسعه این ارز مصوبات قانونی داشته باشد و همه شرایط توسعه ارز دیجیتال در کشور فراهم نیستچیز از محور قانون انجام شود.

شرایط توسعه ارز دیجیتال در کشور فراهم نیست

به گزارش بورس نیوز، معصومه آقاپورعلیشاهی، درباره الزامی بودن توسعه ارز دیجیتال در کشور، اظهار کرد: در حال حاضر شرایط توسعه ارز دیجیتال در کشور فراهم نشده است، زیرا مجلس باید برای توسعه این ارز مصوبات قانونی داشته باشد و همه چیز از محور قانون انجام شود.

نماینده مردم شبستر در خانه ملت ادامه داد: قوه قضاییه باید زیرساخت‌های لازم برای نظارت بر ارز دیجیتال را فراهم کند. اگر زیرساخت‌های نظارت بر ارز دیجیتال ایجاد نشود زمینه و فضا برای فساد مالی و سفته‌بازی باز می‌شود که تبعات خطرناکی برای اقتصاد کشور دارد.

وی افزود: اگر شرایط در کشور فراهم شود می‌توان با استفاده از ارز دیجیتال، نقل‌وانتقالات ارزی بین ایران با سایر کشورها را از این طریق انجام داد و تحریم‌ها را دور زد.

آقاپورعلیشاهی بیان کرد: با توسعه ارز دیجیتال ارزش پول ملی کشور حفظ می‌شود. ارز دیجیتال می‌تواند بازاری مشابه بورس باشد و بازاری شبیه بازار سرمایه برای سرمایه‌گذاران ایجاد کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: توسعه ارز دیجیتال باید تحت نظارت بانک مرکزی قرار گیرد و زیرساخت‌ها و شبکه آن توسط وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات ایجاد شود.