فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

شمارش معکوس برای انفجار بیت‌کوین/سال بد سرمایه‌گذاران به پایان رسید؟

بیت کوین در سال گذشته شاهد افت شدید و ۵۰ درصدی ارزش بوده است و معاملات آن به شدت کاهش یافته بود اما از اوایل ماه گذشته معاملات این ارز دیجیتال شدت گرفته است.

به نقل از فوربز، بیت کوین یک ماه است که در راس معاملات ارزهای دیجیتال قرار گرفته و این اتفاق در حالی رخ می دهد که سال گذشته سال بدی برای سرمایه گذاران بیت کوین بود و این ارز دیجیتال با افت ۵۰ درصدی ارزش مواجه شده است.

از اول ماهی که گذشت معاملات بیت کوین به شدت رشد پیدا کرد و همین اتفاق منجر به بالا رفتن تقاضا برای این ارز دیجیتال و به تبع بالا رفتن ارزش آن شده است به طوری که بیت‌کوینی که در سال گذشته با افت ۵۰ درصدی ارزش مواجه شده بود امروز با قیمت ۱۰.۰۰۰ دلار معامله می شود. برخی اتفاقات اخیر را نشانه آغاز شمارش معکوس برای انفجار قیمت این ارز دیجیتال می‌دانند.

تنها در چند روز پیش بود که این ارز دیجیتال به قیمت ۷.۵۰۰ دلار معامله شد. بررسی ها نشان می دهد این انفجار قیمت تنها در چند ساعت گذشته رخ داده است به طوری که قیمت بیت کوین به ترتیب به ۸.۵۰۰ دلار و سپس ۸.۷۰۰ دلار و ناگهان به قیمت ۱۰.۰۰۰ دلار رسیده است.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان d8b4d985d8a7d8b1d8b4 d985d8b9daa9d988d8b3 d8a8d8b1d8a7db8c d8a7d986d981d8acd8a7d8b1 d8a8db8cd8aae2808cdaa9d988db8cd986 d8b3d8a7d984 6149d61e4ffdb

به گفته کارشناسان بیت کوین از زمان ورود به بازار تا کنون سومین انفجار قیمتی را تجربه می کند؛ اما این انفجار قیمت نتیجه چیست؟

به گفته کارشناسان انفجار قیمت بیت کوین نتیجه صحبت‌های اخیر مقامات دومین غول اقتصادی جهان است به طوری که شین جین پینگ یکی از مقام‌های عالی رتبه چین در خصوص فناوری‌های نوین گفته است:” چین آماده پذیرش فناوری‌های نوین و بلاک چین‌ها است.”

از این گذشته تقاضا برای ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای دیجیتال از سال ۲۰۱۷ در این کشور بسیار افزایش یافته است.به گفته کارشناسان اقتصادی مجله فوربز در چند ماه آینده شاهد افزایش قیمت این ارز دیجیتال خواهیم شد به طوری که در حال حاضر حجم خرید بیت کوین توسط بازارهای مالی به شدت افزایش یافته است.

آمارهای رسمی نشان می‌دهد بیت کوین تنها در چند روز گذشته ارزش حجم معاملات بیشتر از ۲۰ برابر گذشته شده است.