3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

“شهرک ترامپ” در بلندی‌های جولان

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد، دولت این رژیم در نظر دارد تا دهکده‌ای در بلندی‌های جولان به نام رئیس‌جمهوری آمریکا بسازد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، این حرکت بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در راستای قدردانی از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکاست که اواخر مارس رسماً بلندی‌های جولان را به عنوان اراضی اسرائیلی به رسمیت شناخت. این اقدام انتقادهای بین‌المللی را به همراه داشت.

نتانیاهو در جلسه دولت گفت: قول داده‌ام یک شهرک به افتخار ترامپ بسازم. بدین وسیله اعلام می‌کنم که مکان این ساخت و ساز در جولان که قرار است میزبان شهرک جدید باشد، انتخاب شده است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که پس از پیروزی حزبش موسوم به لیکود در انتخابات پارلمانی آوریل در حال تشکیل دولت است، گفت تصمیمات مرتبط با این دهکده جدید برای تایید تسلیم دولت جدید می‌شود.

کنترل بلندی‌های جولان پس از جنگ شش روزه ۱۹۶۷ با کشورهای عربی عمدتاً در دست رژیم صهیونیستی قرار گرفت. گرچه اسرائیل با تصویب قانونی در ۱۹۸۱ از الحاق آن با سرزمین‌های اشغالی خبر داد اما سازمان ملل آن را باطل و بدون مبنای قانونی دانست. در ۳۰ اکتبر ۲۰۱۸ پس از آنکه اسرائیل انتخابات محلی در این منطقه برگزار کرد، مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه‌ای را به تصویب رساند و خواستار خروج فوری نیروهای آن از این اراضی اشغالی شد.

انتهای پیام