مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

شکایت سازمان برنامه از یک نماینده مجلس

سازمان برنامه نامه دیوان محاسبات را بعنوان سند حقانیت خود منتشر کرد. این نامه گویای آن است که عدم واریز ۱.۱میلیارد دلاردرآمدهای نفتی به صندوق توسعه ملی ارتباطی به سازمان برنامه ندارد.

چندی پیش احمد علیرضا بیگی، نماینده مجلس اعلام کرد: چندی قبل تعدادی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به رئیس‌جمهور نسبت به عدم تعیین تکلیف ۱۶ هزار میلیارد تومان و یک میلیارد و ۱۷۷ میلیون دلار از درآمد‌های نفتی انتقاد کردند. این مبالغ باید از محل فروش نفت و گاز به صندوق توسعه ملی واریز می‌شد، اما تا امروز تکلیف آن مشخص نیست لذا از رئیس جمهور خواستیم حسب تکلیفی که ملت ایران بر دوش وی گذاشته اند، تکلیف این منابع را مشخص کنند. انتظار این بود که در قانون بودجه سال ۹۷ و یا ۹۸ تکلیف این مبالغ مشخص می‌شد.

به گفته این نماینده مجلس، دیوان محاسبات دراین خصوص از آقای نوبخت، تحقیق کرده است و گویا پرونده ایشان به قوه قضائیه ارسال شده است.

سازمان برنامه و بودجه بلافاصله این خبر را تکذیب کرد و امروز نیز نامه معاون دیوان محاسبات را بعنوان سند حقانیت خود منتشر و اعلام کرد که از نماینده مذکور شکایت خواهد کرد.

انتشار نامه معاون دیوان محاسبات بعنوان سند حقانیت

امروز سازمان برنامه نامه‌ای از دیوان محاسبات را منتشر کرده است که نشان می‌دهد ابهام در مورد عدم واریز درآمد‌های مذکور نفتی ارتباطی به سازمان برنامه ندارد. به استناد همین نامه، سازمان برنامه اعلام کرده که قصد دارد از احمد علیرضا بیگی به جرم نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی شکایت کند.

در نامه‌ای که سازمان برنامه امروز آن را به عنوان سند حقانیت خود منتشر کرده است، صادق منتی نژاد معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات خطاب به ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور آمده است:

بازگشت به نامه شماره ۵۷۱۹۷۱ مورخ ۹۷/۱۱/۱۵ موضوعات عنوان شده در نامه مذکور هیچ ارتباطی به سازمان برنامه و بودجه و به تبع آن ریاست محترم آن سازمان ندارد.

پرونده‌های مربوط به موارد مطرح شده مرتبط با دستگاه‌های اجرایی ذیربط کی باشد که در دادسرای دیوان محاسبات در حال رسیدگی است.