فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

صعود بورس ، قیمت طلا و دلار / ورق بازار ارز و طلا برگشت

صعود بورس ، قیمت طلا و دلار / ورق بازار ارز و طلا برگشت
اقتصاد نیوز : بازار ارز و طلا امروز شاهد پیشروی قیمت طلا و قیمت دلار بود . بورس هم در پایان معاملات امروز صعود کرد.

صعود بورس ، قیمت طلا و دلار / ورق بازار ارز و طلا برگشت

به گزارش اقتصادنیوز، در سال جاری، بازار ارز و طلا  بیش از هر عاملی نسبت به مذاکرات برجام حساس بوده است و به نظر می‌رسد همچنان نقش متغیر یاد شده پررنگ است. دلار در اردیبهشت ماه با جدی‌تر شدن مذاکرات هسته‌ای حتی تا مرز ۲۰ هزار تومان عقب‌نشینی کرد، ولی بعدتر با توقف مذاکرات و کاهش احتمال لغو تحریم‌ها در مسیر افزایشی قرار گرفت.  افت قیمت دلار در چهارمین روز این هفته موجب شد سکه امامی به رفتار افزایشی اونس طلا توجهی نکند.

  در پنجمین روز این هفته ورق بازار ارز و طلا برگشت. قیمت دلار امروز  اندکی صعود کرد . این اسکناس آمریکایی روز گذشته 130 تومان از ارزش خود را از دست داد.  دلار دیروز  از نیمه مرز 27 هزار تومان هم پایین رفت و در نهایت با قیمت ۲۷,۴۷۰ (بیست و هفت هزار و چهارصد و هفتاد ) تومان بسته شد.

سقف قیمت دلار در بازار ارز/ نقاط تعیین کننده در بازار

پیش بینی آینده قیمت طلا/جهت قیمت بیت کوین

بازیگر اصلی در کشف قیمت سکه/احتیاط در بازار سکه

بازار ارز امروز چهارشنبه 5 آبان 1400 شاهد پیشروی قیمت دلار آمریکا بود. دلار در بازار آزاد امروز با افزایش ۰.۳۲ درصدی، از ۲۷,۴۷۰ (بیست و هفت هزار و چهارصد و هفتاد ) تومان بر روی ۲۷,۵۶۰ (بیست و هفت هزار و پانصد و شصت ) تومان قرار گرفت.

قیمت طلا 18 عیار روز گذشته 7000 هزار تومان عقب نشینی کرد و با ۱,۱۶۱,۰۰۰ (یک میلیون و یکصد و شصت و یک هزار) تومان معامله شد. این فلز گران بهای داخلی در بازار امروز با افزایش ۰.۱۸ درصدی، از ۱,۱۶۱,۰۰۰ (یک میلیون و یکصد و شصت و یک هزار) تومان به ۱,۱۶۳,۱۰۰ (یک میلیون و یکصد و شصت و سه هزار و یکصد ) تومان رسید.

قیمت سکه دیروز 15 هزار تومان افت را به ثبت رساند و به بهای ۱۱ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان رسید. این در حالی بود که اونس طلا توانسته بود حداقل تا ساعت ۳ بعدازظهر بالای مرز هزار و ۸۰۰ دلاری نوسان کند. قیمت سکه  صبح امروز باز هم   11 میلیون و 870 هزار تومان بود. 

قیمت درهم امارات که یکی از دلایل افت یا رشد قیمت دلار است ؛ دیروز از نیمه مرز 7 هزار و 510 تومان عقب نشینی کرد و با 30 تومان کاهش خود را به  ۷,۴۸۰ (هفت هزار و چهارصد و هشتاد ) تومان رساند.  قیمت درهم در بازار امروز – چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ مصادف با ۲۷ اکتبر ۲۰۲۱ – با رشد ۰.۵۳ درصدی به ۷,۵۲۰ (هفت هزار و پانصد و بیست ) تومان رسید.

بورس تهران 9 هزار واحد رشد کرد/ 3 نماد سبز بازار

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز 9 هزار و 500 واحد رشد کرد و به عدد یک میلیون و 393 هزار واحد رسید .

شاخص کل هم‌وزن  اما با افت 50  واحدی به 376 هزار و 469 واحد رسید. شاخص فرابورس نیز  19 هزار و 808 واحد را ثبت کرد.